Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 17-06-2019, 17:42:41 »

Foto ne fjale
 
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 17-06-2019, 17:17:34 »

Nuk jam nga ato qe mbroje Ali Ahmetin, por ne fotot e postuar nga Princ Leka ne faqen e tije zyrtare ne FB, eshte aty i ulur dhe Ali Ahmeti, por sic duket nuk i kane dhene shume rendesi te vecante pasi ne liste e kane dhe veteran lufte merre pension nga qeverria e kosoves.

Foto nga Profili
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 17-06-2019, 13:35:52 »

Jam kurioz te di cfare komenti kane pasur per kete ceshtje analistet ne Prishtine si dhe ata ne Shkup.
Postuar nga: Ali Ahmeti
« ne: 17-06-2019, 06:51:53 »

Ne pergjimet e fundit Ali Ahmeti me te tijet ka fol keq per kosovart dhe kjo eshte arsye e bollshme per mosftesen.
Postuar nga: Alban
« ne: 16-06-2019, 23:31:04 »

Ne festimet per 20 vjetorin e clirimit te Kosoves nga okupimi serb pati nje mungese qe habitshem kurrkush nuk po e bisedon. Perse perfaqsuesit politike te shqiptareve te Maqedonise nuk ishin ftuar? Ose nese ishin ftuar perse munguan?