KF Fushë Kosova - Kosova Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

KF Fushë Kosova

KF Fushë Kosova

· 1 · 4849

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-07-2011, 20:08:21
KF Fushë Kosova is a football club based in Kosovo polje, Kosovo. The club has played in the second division of football in Kosovo, Liga e Parë, during the 2006/07 season, however they have won promotion to the top tier of football in Kosovo, the Kosovar Superliga, for the 2007/08 season. Wikipedia

Temat e fundit