Thaçi jep doreheqje nga posti i deputetit! - Kosova Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Thaçi jep doreheqje nga posti i deputetit!

Thaçi jep doreheqje nga posti i deputetit!

· 1 · 757

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

ne: 12-02-2010, 16:28:58
Kryeministri i Kosoves, Hashim Thaci ka dhene doreheqjen nga posti i deputetit ne Kuvendin e Kosoves, per t’iu perkushtuar, sic tha ai vete, qeverisjes se vendit.
Thaci zgjedhjen e tij ia beri te ditur kryetarit te Kuvendit, Jakup Krasniqi, permes nje letre ne te cilen thoshte se vendimi i tij bazohet ne Kushtetuten e Republikes se Kosoves.

“Ju paraqes doreheqjen time nga pozita e deputetit te Kuvendit te Kosoves. Kete veprim e kam ndermarre duke pasur parasysh perkushtimin tim ndaj qeverise se Kosoves, si dhe permbushjen ne menyre sa me efikase te te gjitha detyrave te mija si kryeminister”, eshte shprehur Thaci.

TCH

Temat e fundit