ATM-ja e parë në botë për valutën dixhitale Bitcoin do të instalohet në Kanada javën e ardhshme - Crypto

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

ATM-ja e parë në botë për valutën dixhitale Bitcoin do të instalohet në Kanada javën e ardhshme

ATM-ja e parë në botë për valutën dixhitale Bitcoin do të instalohet në Kanada javën e ardhshme

· 1 · 322

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 27-10-2013, 20:50:02
ATM-ja e parë në botë për valutën dixhitale Bitcoin do të instalohet në Kanada javën e ardhshme
      


Javën e ardhshme do të lançohet makina e parë në botë ATM për valutën dixhitale Bitcoin. Sipas raportimit të faqes teknologjike Wired, makineria do të instalohet jashtë një kafeneje në qendër të qytetit Vankuver në Kanada dhe do të lejojë …...
            

http://www.pcworld.al/atm-ja-e-pare-ne-bote-per-valuten-dixhitale-bitcoin-do-te-instalohet-ne-kanada-javen-e-ardhshme/
      

Temat e fundit