×

Kriptovalutat ne ngjitje spektakolare

Kriptovalutat ne ngjitje spektakolare

· 7 · 157

 • Postime: 22622
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 16-05-2019, 21:36:22
 

Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera, te njohura si Altcoins, jane prej disa ditesh ne ngjitje spektakolare, qe per here te fundit eshte pare ne vitin 2017. Por ndersa ate vit Bitcoin e filloi me 1000 dollare ne janar dhe perfundoi me 20 mije ne dhjetor, kete vit Bitcoin ka pesuar 50% rritje brenda 3 muajve te fundit, duket pasur nje vlere prej rreth 8000$ per 1 Bitcoin aktualisht . Se cfare mund te ndodhe deri ne fund te vitit mbetet per t'u pare e mundet vetem te spekullohet, por nese vazhdon keshtu maksimumi i vitit 2017 do te kalohet dukshem.

 • Postime: 3137
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1 ne: 27-05-2019, 10:59:08
Keni ju ndonje minjere?

 • Postime: 22622
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 27-05-2019, 13:18:04
E ke fjalen per Mining Rigs? Kudo ne Europe nuk ta leverdis se cmimi i energjise eshte shume i shtrenjte.
Po thuaj ti pse nuk e kemi bere para 10 vjetesh kete pune, kur mining behej dhe me pc normal. E sot paraja nuk ishte me teme diskutimi 😎
 
« Editimi i fundit: 29-05-2019, 14:33:09 nga Gjumashi »

 • Postime: 408
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#3 ne: 28-05-2019, 16:33:52
 

 • Postime: 22622
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 22-06-2019, 15:54:29
Bitcoin po fluturon sot🚀Ripple
#5 ne: 22-06-2019, 16:21:41
Po altcoins kur po rriten? hmmmmm:

 • Postime: 22622
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 23-06-2019, 21:38:19
Po altcoins kur po rriten? hmmmmm:
Nuk i duhet. Megjithate zakonisht kur shkon BTC lart apo poshte e ndjekin edhe altcoins.