Kriptovalutat ne ngjitje spektakolare - Crypto

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kriptovalutat ne ngjitje spektakolare

Kriptovalutat ne ngjitje spektakolare

· 7 · 727

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-05-2019, 21:36:22
 

Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera, te njohura si Altcoins, jane prej disa ditesh ne ngjitje spektakolare, qe per here te fundit eshte pare ne vitin 2017. Por ndersa ate vit Bitcoin e filloi me 1000 dollare ne janar dhe perfundoi me 20 mije ne dhjetor, kete vit Bitcoin ka pesuar 50% rritje brenda 3 muajve te fundit, duket pasur nje vlere prej rreth 8000$ per 1 Bitcoin aktualisht . Se cfare mund te ndodhe deri ne fund te vitit mbetet per t'u pare e mundet vetem te spekullohet, por nese vazhdon keshtu maksimumi i vitit 2017 do te kalohet dukshem.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-05-2019, 10:59:08
Keni ju ndonje minjere?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 27-05-2019, 13:18:04
E ke fjalen per Mining Rigs? Kudo ne Europe nuk ta leverdis se cmimi i energjise eshte shume i shtrenjte.
Po thuaj ti pse nuk e kemi bere para 10 vjetesh kete pune, kur mining behej dhe me pc normal. E sot paraja nuk ishte me teme diskutimi 😎
 
« Editimi i fundit: 29-05-2019, 14:33:09 nga Gjumashi »

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 28-05-2019, 16:33:52
 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 22-06-2019, 15:54:29
Bitcoin po fluturon sot🚀
#5 ne: 22-06-2019, 16:21:41
Po altcoins kur po rriten? hmmmmm:

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 23-06-2019, 21:38:19
Po altcoins kur po rriten? hmmmmm:
Nuk i duhet. Megjithate zakonisht kur shkon BTC lart apo poshte e ndjekin edhe altcoins.

Temat e fundit