Çmimi i bitcoinëve arrin vlerën më të madhe që ka pasur ndonjëherë - Crypto

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çmimi i bitcoinëve arrin vlerën më të madhe që ka pasur ndonjëherë

Çmimi i bitcoinëve arrin vlerën më të madhe që ka pasur ndonjëherë

· 1 · 469

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-11-2013, 20:50:02
Çmimi i bitcoinëve arrin vlerën më të madhe që ka pasur ndonjëherë
      


Çmimi i bitcoinëve (monedha dixhitale) është rritur në 267.40 dollarë gjatë të martës, duke vendosur një rekord të të gjitha kohërave në Mt. Gox, që është shkëmbimi më i madh me Bitcoin. Kjo është hera e parë që monedha kriptografike …...
            

http://www.pcworld.al/cmimi-i-bitcoineve-arrin-vleren-me-te-madhe-qe-ka-pasur-ndonjehere/
      
« Editimi i fundit: 11-01-2020, 00:28:51 nga M A X »

Temat e fundit