Coinbase për iOS, menaxhon rezervat e monedhës virtuale BitCoin nga iPhone - Crypto

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Coinbase për iOS, menaxhon rezervat e monedhës virtuale BitCoin nga iPhone

Coinbase për iOS, menaxhon rezervat e monedhës virtuale BitCoin nga iPhone

· 1 · 372

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 25-10-2013, 22:50:02
Coinbase për iOS, menaxhon rezervat e monedhës virtuale BitCoin nga iPhone
      


Coinbase, që është shërbimi për portofolin dixhital BitCoin, ka lëshuar një aplikacion për iOS për t’iu mundësuar përdoruesve që të blejnë, shesin, dërgojnë dhe menaxhojnë rezervat e tyre të monedhës virtuale nga iPhone i tyre. Ishte një aplikacion më parë …...
            

http://www.pcworld.al/coinbase-per-ios-menaxhon-rezervat-e-monedhes-virtuale-bitcoin-nga-iphone/
      

Temat e fundit