FBI konfiskon 28.5 milionë dollarë në bitcoin - Crypto

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

FBI konfiskon 28.5 milionë dollarë në bitcoin

FBI konfiskon 28.5 milionë dollarë në bitcoin

· 1 · 355

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 27-10-2013, 12:50:02
FBI konfiskon 28.5 milionë dollarë në Bitcoin
      


Sipas një raporti nga Forbes, FBI-ja ka konfiskuar një vlerë prej 28.5 milionë dollarë të bitcoin-ve nga mjeshtri i dyshuar prapa tregut online të drogës Silk Road. Një zyrtar i paemëruar i FBI-së u raportua që ka treguar për Forbes …...
            

http://www.pcworld.al/fbi-konfiskon-28-5-milione-dollare-ne-bitcoin/
      
« Editimi i fundit: 11-01-2020, 00:28:08 nga M A X »

Temat e fundit