×

"Miqesia" Unioni Danez-Shqipetar

"Miqesia" Unioni Danez-Shqipetar

· 7 · 160

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
ne: 20-03-2006, 04:21:27
"Miqesia eshte nje union Danez-Shqipetar qe u formua ne Kopenhage, ne Janar te vitit 2002. Me poshte i keni linqet ne danezisht(ku megjithate mund te lexoni dicka ne anglisht) dhe ne anglisht(prezantim i "Miqesia").

http://miqesia.dk/

http://miqesia.dk/Folder-040927-Eng.pdf


"Miqesia" eshte nje kontribut i mirefillte per popullin shqipetar.
Pershendetje.

 

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
#1 ne: 20-03-2006, 08:14:46
Meqenese emri i unionit eshte shqip si dhe disa nga anetaret jane shqiptare, besoj se SE PAKU nje faqe njoftuese (brenda web-faqes) duhet te jete ne gjuhen shqipe.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#2 ne: 20-03-2006, 08:29:02
Përshëndetje Untouchable.
Me poshtë vijon linku i titulluar Projekti i Eksperiences ne gjuhën shqipe.

http://miqesia.dk/erfaring/experiences.htm


P.s. Faqja hapet ne anglisht. Siper fotos shkruan shqip. Klikoni dhe e keni verzionin ne gjuhen shqipe.

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 31-01-2020, 20:44:01
Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim

 • Postime: 223
Passion
#4 ne: 31-01-2020, 20:57:14
Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim

Di qe ne kete union eshte perfshire nje antare e ketij forumi (dikur ne mos gaboj),nqs e mbaj mire mend mire.  :)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#5 ne: 31-01-2020, 21:21:33
Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim


Për fat të keq u mbyll në 2018.
Eh, mirë ishte aq sa zgjati 🙂 🤗

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6 ne: 01-02-2020, 16:16:21
Sa te mira qe jane per miqesi danezkat..:P
 

Revista "who"

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:01:22
nga InfoZ
"Strategjia e shqiptarevet"

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 30-04-2020, 17:37:30
nga M A X
Dorian "The Hope" Dokaj (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 23:31:10
nga M A X
Si thuhet gjermanisht "Te Dua"?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 05-04-2020, 11:17:26
nga M A X
"Alien" ne RTV Ora

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 20:17:44
nga InfoZ