Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 01-02-2020, 16:16:21 »

Sa te mira qe jane per miqesi danezkat..:P
Postuar nga: Parloté
« ne: 31-01-2020, 21:21:33 »

Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim


Për fat të keq u mbyll në 2018.
Eh, mirë ishte aq sa zgjati 🙂 🤗
Postuar nga: Passion
« ne: 31-01-2020, 20:57:14 »

Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim

Di qe ne kete union eshte perfshire nje antare e ketij forumi (dikur ne mos gaboj),nqs e mbaj mire mend mire.  :)
Postuar nga: erlehta
« ne: 31-01-2020, 20:44:01 »

Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim
Postuar nga: Parloté
« ne: 20-03-2006, 08:29:02 »

Përshëndetje Untouchable.
Me poshtë vijon linku i titulluar Projekti i Eksperiences ne gjuhën shqipe.

http://miqesia.dk/erfaring/experiences.htm


P.s. Faqja hapet ne anglisht. Siper fotos shkruan shqip. Klikoni dhe e keni verzionin ne gjuhen shqipe.
Postuar nga: Untouchable
« ne: 20-03-2006, 08:14:46 »

Meqenese emri i unionit eshte shqip si dhe disa nga anetaret jane shqiptare, besoj se SE PAKU nje faqe njoftuese (brenda web-faqes) duhet te jete ne gjuhen shqipe.
Postuar nga: Parloté
« ne: 20-03-2006, 04:21:27 »

"Miqesia eshte nje union Danez-Shqipetar qe u formua ne Kopenhage, ne Janar te vitit 2002. Me poshte i keni linqet ne danezisht(ku megjithate mund te lexoni dicka ne anglisht) dhe ne anglisht(prezantim i "Miqesia").

http://miqesia.dk/

http://miqesia.dk/Folder-040927-Eng.pdf


"Miqesia" eshte nje kontribut i mirefillte per popullin shqipetar.
Pershendetje.