"Miqesia" Unioni Danez-Shqipetar - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

"Miqesia" Unioni Danez-Shqipetar

"Miqesia" Unioni Danez-Shqipetar

· 7 · 557

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

ne: 20-03-2006, 04:21:27
"Miqesia eshte nje union Danez-Shqipetar qe u formua ne Kopenhage, ne Janar te vitit 2002. Me poshte i keni linqet ne danezisht(ku megjithate mund te lexoni dicka ne anglisht) dhe ne anglisht(prezantim i "Miqesia").

http://miqesia.dk/

http://miqesia.dk/Folder-040927-Eng.pdf


"Miqesia" eshte nje kontribut i mirefillte per popullin shqipetar.
Pershendetje.

 

 • Postime: 432
 • Karma: +8/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-03-2006, 08:14:46
Meqenese emri i unionit eshte shqip si dhe disa nga anetaret jane shqiptare, besoj se SE PAKU nje faqe njoftuese (brenda web-faqes) duhet te jete ne gjuhen shqipe.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 20-03-2006, 08:29:02
Përshëndetje Untouchable.
Me poshtë vijon linku i titulluar Projekti i Eksperiences ne gjuhën shqipe.

http://miqesia.dk/erfaring/experiences.htm


P.s. Faqja hapet ne anglisht. Siper fotos shkruan shqip. Klikoni dhe e keni verzionin ne gjuhen shqipe.

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 31-01-2020, 20:44:01
Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 31-01-2020, 20:57:14
Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim

Di qe ne kete union eshte perfshire nje antare e ketij forumi (dikur ne mos gaboj),nqs e mbaj mire mend mire.  :)

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 31-01-2020, 21:21:33
Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim


Për fat të keq u mbyll në 2018.
Eh, mirë ishte aq sa zgjati 🙂 🤗

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 01-02-2020, 16:16:21
Sa te mira qe jane per miqesi danezkat..:P

Temat e fundit