"Miqesia" Unioni Danez-Shqipetar - Kultura

×
Hyrja
Profili

"Miqesia" Unioni Danez-Shqipetar

"Miqesia" Unioni Danez-Shqipetar

· 7 · 322

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

ne: 20-03-2006, 04:21:27
"Miqesia eshte nje union Danez-Shqipetar qe u formua ne Kopenhage, ne Janar te vitit 2002. Me poshte i keni linqet ne danezisht(ku megjithate mund te lexoni dicka ne anglisht) dhe ne anglisht(prezantim i "Miqesia").

http://miqesia.dk/

http://miqesia.dk/Folder-040927-Eng.pdf


"Miqesia" eshte nje kontribut i mirefillte per popullin shqipetar.
Pershendetje.

 

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-03-2006, 08:14:46
Meqenese emri i unionit eshte shqip si dhe disa nga anetaret jane shqiptare, besoj se SE PAKU nje faqe njoftuese (brenda web-faqes) duhet te jete ne gjuhen shqipe.

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 20-03-2006, 08:29:02
Përshëndetje Untouchable.
Me poshtë vijon linku i titulluar Projekti i Eksperiences ne gjuhën shqipe.

http://miqesia.dk/erfaring/experiences.htm


P.s. Faqja hapet ne anglisht. Siper fotos shkruan shqip. Klikoni dhe e keni verzionin ne gjuhen shqipe.

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 31-01-2020, 20:44:01
Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim

 • Postime: 229

#4 ne: 31-01-2020, 20:57:14
Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim

Di qe ne kete union eshte perfshire nje antare e ketij forumi (dikur ne mos gaboj),nqs e mbaj mire mend mire.  :)

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 31-01-2020, 21:21:33
Egziston me ky Union o tesoro  :perqafim


Për fat të keq u mbyll në 2018.
Eh, mirë ishte aq sa zgjati 🙂 🤗

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 01-02-2020, 16:16:21
Sa te mira qe jane per miqesi danezkat..:P

Temat e fundit