10 filmat qe do te ju ndryshojne jeten - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

10 filmat qe do te ju ndryshojne jeten

10 filmat qe do te ju ndryshojne jeten

· 2 · 961

  • Postime: 28587
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-02-2020, 20:03:18
Që nga fillimi filmat kanë qenë një mënyrë me të cilën njerëzit kanë mësuar gjëra të rëndësishme rreth jetës, dashurisë dhe rëndesisë së lumturisë. Por, disa filma janë shumë më shumë se sa që duken, dhe shumë të tillë kanë fuqinë të na prekin në nivelet më të thella emocionale.
Në këtë artikull do të paraqesim një listë të filmave të cilat do të qëndrojnë me ne për një kohë të gjatë. Këta filma e ndryshojnë perceptimin tonë rreth realitetit dhe na bëjnë të mendojmë thellë në mënyren se si e shohim botën.
https://papirusi.com/10-filmat-qe-do-ta-ndryshojne-jeten-tuaj-rrenjesisht

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 11-02-2020, 03:25:29
Nga preferenca personale do të shtoja edhe këtë film fantastiko-shkencor romantik, i cili parashtron pyetjen nëse jemi ne ata që e kontrollojmë fatin tonë, ose nëse ai është vendosur në duart e forcave tjera.
 
« Editimi i fundit: 21-11-2020, 13:07:03 nga M A X »

Temat e fundit