×

5 çiftet më të paguara në Hollywood

5 çiftet më të paguara në Hollywood

· 3 · 512

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
ne: 25-08-2011, 17:58:08
Revista Forbes ka publikuar emrat e 5 çifteve më të paguar në Hollywood, për intervalin kohor maj 2010 – maj 2011, bazuar në të ardhurat vjetore të tyre.

Gisele Bundchen dhe Tom Brady renditen të parët e këtij klasifikimi me 76 milion dollarë fitim.
 

Pastaj renditen Beyonce dhe Jay-Z me 72 milion dollarë në vit


Angelina Jolie dhe Brad Pitt me 50 milion dollarë,


Victoria dhe David Beckham me 45 milion dollarë


dhe  Kristen Stewart dhe Robert Pattinson, me fitim vjetor prej 40 milion dollarësh.

  • Postime: 12163
  • Gjinia: Femer
dreamm
#1 ne: 26-08-2011, 00:02:31
Brangeline-t i mendoja te paret. :D

  • Postime: 18304
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#2 ne: 26-08-2011, 11:33:11
Une jo.....se di nuk i pelqej dhe aq keta dy :S....ama per Beyoncen yes vdes :X