×

Arti dhe Kultura

Sa ka ndryshuar Baby?

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga Nore    · 4 · 533

Verter, magjia e një opere

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 444

Rikthehet Bridget Jones

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 381

‘Java frankofone’ në kryeqytet

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 645

Bakshishet e VIP-ave

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga +ERELA+    · 1 · 306

Arrestohet aktori Charlie Sheen

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 10 · 865

"Agimi" - Kinema e re 3D në Tiranë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 4363

Vdes aktori komik Leslie Nielsen

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 379

Vihet në skenë "Albaniana"

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 324

"Shqiptari" premierë në Tiranë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 342

Ndahet nga jeta “Pitkini”

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Berni    · 4 · 593

Superyje me vese të këqija

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 435

Julia Perez, diva seksi që sfidon konservatorët myslimanë

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga alcapone mano    · 2 · 693

Hapet kinemaja e AQSHF

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 397

Artistët pronarë ishujsh

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 1 · 564

"Hollywood" - Dashuri me mafian

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 746

Hungaria, Hollivudi i ri i Europës

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 290

Festival Bar Albania

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 416

HORROR - Çfarë pasioni!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 735