Kult


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Arti dhe Kultura

Kerstin
19-06-2023, 14:47:02

Cilin film e rekomandoni dhe qe për mendimin tuaj meriton noten 10?

Nuk kam ide çfarë filmi te shoh
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BC02EE5A-FF10-496E-B6E5-63C47DEF2D5E.png
Pergjigje nga: steriotipi B, Gjumashi, Parloté

Game of Thrones - Finalja

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, olti, erlehta

Shqiptarkat e skenes boterore

stellina
31-07-2022, 02:50:15
💕😘
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

10_Jean-Paul-Belmondo-1024x683.jpg
Pergjigje nga: Lajmet, olti

Erdhi koha e "Portokallise"!

12:51
08-03-2021, 18:09:37
 portokallia 2021.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, BeRni

"Hollywood" - Dashuri me mafian

M A X
13-08-2020, 20:10:33
 padrino kumbari der pate.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, BeRni

James Bond, ja çfarë duhet lexuar

12:51
05-06-2020, 22:41:34
....xhejms bond james.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Eugenie, limi tetov, arbias

Fjal te Urta Nga Viset Shqitare

Eugenie
10-02-2020, 18:42:28
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Parloté, Passion

"Miqesia" Unioni Danez-Shqipetar

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

maxresdefault (1).jpg