Bleona Qereti: Lidhja ime me Al Pacino - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Bleona Qereti: Lidhja ime me Al Pacino

Bleona Qereti: Lidhja ime me Al Pacino

· 7 · 1950

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

ne: 31-03-2012, 10:57:25
TIRANE-Fakti që ajo është një prej femrave më të bukura shqiptare nuk ha shumë diskutim. E qeshur, me profilin e një seksbombe që gjithmonë guxon për më shumë, Bleona Qereti arriti të depërtojë në zemrat e publikut shqiptar që në daljen e saj të parë mbi skenë.
Këngët e Bleonës janë kthyer në hite dhe koncertet e saj kanë qenë gjithmonë të mbipopulluara. Por ajo nuk mjaftohet me kaq. Dëshiron me çdo kusht të kapë majat. Dëshiron që t’i japë një tjetër dimension suksesit të saj, dëshiron të arrijë Hollywood-in dhe do ta arrijë me çdo kusht...Kjo është arsyeja se pse po punon ditë e natë pa u ndalur. Ndonëse e vetme në gjithë këtë botë të ashpër, pa familjarët dhe bashkëshortin pranë, Bleona ia ka dalë të depërtojë në studion e kompozitorit me famë botërore, Timbaland. Ia ka dalë të jetë prezente në eventet më të rëndësishme të muzikës dhe shumë shpejt do të shfaqet në një film Hollywood-ian. Albumi është drejt fundit dhe pas tij nis puna për videon. Miqësitë dhe bërrylat në showbiz-in amerikan. Dashuria dhe plani për një rikthim të bujshëm në Shqipëri. Si ndryshoi jeta e saj dhe çfarë pret në të ardhmen...

'Një nga shokët e mi, me të cilin kam nderin të them që jam në shoqërinë e tij është Al Pacino dhe vajza e tij Julie. Ai është një njeri me një thjeshtësi të jashtëzakonshme dhe kur shikon njerëz të tillë e kupton që nuk është vendi ku jeton, por është karakteri që ke dhe njerëzit që të rrethojnë. Ai ka jetuar gjithë jetën e tij këtu dhe nuk ka asnjë qelizë fallco në trup. Kjo është arsyeja pse unë kam ndërmend të jetoj jetën time nëpër Shqipëri, Kosovë, e të jem sa më e vërtetë", thekson Bleona .

(d.b/Bluetooth/BalkanWeb)  
 
 
 

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 31-03-2012, 13:50:20
dmth Bleona na qenka inspiruar nga Al Pacino...good 4 her

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 02-04-2012, 13:16:36
sa rren ajo oiiiiiiiiii :P

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 02-04-2012, 15:01:28
Bleona copa e katunares qenka sex simbol LOL LOL

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 19-04-2012, 15:29:13Bleona copa e katunares qenka sex simbol LOL LOL


Ay sexi po e con drejt Hoollywoodit  :D

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 20-04-2012, 14:03:31
He mos ja fut kot LOL

Dreamm ku je mi apo ke ndru user

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 20-04-2012, 17:02:41

Dreamm ku je mi apo ke ndru user

 :D :) c'ne  :D Me kete user qe kam ardhur, me ket do ik. :D :engjell:

Sad today...U know.

Temat e fundit