×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 03-08-2019, 21:28:01 »

Blacklist amazing tv show..
Postuar nga: Etain
« ne: 26-07-2019, 10:17:42 »

"Prison Break"
"Pretty little liars"
"13 reasons why"
"When they see us"
"Suits"

Postuar nga: erlehta
« ne: 06-07-2019, 06:42:45 »

Sezoni i pare ka qenë vertete i bukur.
Keto te fundit zgjat e sorollat😁
Postuar nga: kart hadasht
« ne: 05-07-2019, 23:42:39 »

Per te gjithe qe pelqejne filmat historike dhe per feministet keshilloj te shikojne "Outlander". Gjendet ne Amazon Video.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=PFFKjptRr7Y
Postuar nga: Netflix
« ne: 30-06-2019, 00:05:21 »

How to sell drugs online (fast)🤘
Postuar nga: M A X
« ne: 28-06-2019, 13:35:27 »

Qenka vetem anglisht ne audio, por mundesh me titra gjermanisht.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 28-06-2019, 11:33:27 »

A eshte ne netflix ky serial ne gjuhen gjermane? "Originaltitel: The Vietnam War"?
Postuar nga: M A X
« ne: 25-06-2019, 23:12:52 »

 

Une sapo mbarova "Dark". Shume interesant dhe terheqes. Eshte nga te paktet qe duhet ta shohesh ne vemendje se perndryshe e humbet shpejt filin e ngjarjeve dhe karaktereve. Shume i keshillueshem nga ana ime dmth.
Postuar nga: Passion
« ne: 25-06-2019, 16:22:10 »

https://www.netflix.com/signup/planform

Ketu ke faqen dhe te tregon cmimet sa shkone ne muaj.

Por, si cdo here kemi zgjidhje alternative. :D

Rroft shoqnia
rroft shoqnia  :D

Na gjej nje alternative

qylin e do e mbreti :P
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 25-06-2019, 11:54:31 »

Kemi zgjedhje alternative hahahah. nuk u kërkojë asgje.