×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 16-09-2019, 08:27:18 »

The I-Land (Netflix)

Beforeigners (HBO Nordic)


Janë  futuristik por kanë tematika interesante.


Postuar nga: M A X
« ne: 15-09-2019, 00:00:27 »

Jam duke pare "Ballers" me  Dwayne "The Rock" Johnson keto ditet e fundit. Shume terheqes.
Edhe nje dokumentar ne Netflix per historine e Hip Hop-it eshte po ashtu shume interesant.

 
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 09-09-2019, 14:27:37 »

The Great Hack. Eshte dokumentare, me pelqeu :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 03-08-2019, 21:28:01 »

Blacklist amazing tv show..
Postuar nga: Etain
« ne: 26-07-2019, 10:17:42 »

"Prison Break"
"Pretty little liars"
"13 reasons why"
"When they see us"
"Suits"

Postuar nga: erlehta
« ne: 06-07-2019, 06:42:45 »

Sezoni i pare ka qenë vertete i bukur.
Keto te fundit zgjat e sorollat😁
Postuar nga: kart hadasht
« ne: 05-07-2019, 23:42:39 »

Per te gjithe qe pelqejne filmat historike dhe per feministet keshilloj te shikojne "Outlander". Gjendet ne Amazon Video.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=PFFKjptRr7Y
Postuar nga: Netflix
« ne: 30-06-2019, 00:05:21 »

How to sell drugs online (fast)🤘
Postuar nga: M A X
« ne: 28-06-2019, 13:35:27 »

Qenka vetem anglisht ne audio, por mundesh me titra gjermanisht.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 28-06-2019, 11:33:27 »

A eshte ne netflix ky serial ne gjuhen gjermane? "Originaltitel: The Vietnam War"?