×

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

· 38 · 2655

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#25 ne: 29-11-2019, 13:05:58


Nje super Serial, qe mendoje ja vlen te shikohet, une e pash si film pasi nuk prisja dort gjithe serite lol
« Editimi i fundit: 03-12-2019, 10:56:55 nga Gjumashi »

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#26 ne: 29-11-2019, 14:07:54
E nisa dhe une, por shume i gjate si film. Tipik film me mafie.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#27 ne: 29-11-2019, 14:19:18
Stil i vecant i Martin Scorsese!

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#28 ne: 29-11-2019, 14:31:29
Patjetër do e shoh. Janë tre gjigantët aty  :)

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#29 ne: 16-01-2020, 08:24:35
Kam parë sezonin e dytë të Lost in Space. Shumë i hallakatur në krahasim me sezonin e parë.
The Witcher, me ka pëlqyer. Extrem magji  por përgjithësisht mirë. Të jepej përshtypja sikur rolin kryesor e kish Yennefer e jo Geralt  :D

Filmi që më ka pëlqyer shumë e që nuk e prisja, The two Pops. Arsyeja që nisa t'a shihja ishin emrat e dy aktorëve Anthony Hopkins dhe Jonathan Pryce.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#30 ne: 30-01-2020, 12:04:22
Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............... , ju keshilloje ta shikoni :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#31 ne: 30-01-2020, 12:37:54
Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............. .. , ju keshilloje ta shikoni :D


Cilin karakter ta përvetësoj: Charlize Theron, Nicole Kidman apo Margot Robbie?  :D

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#32 ne: 30-01-2020, 12:40:18
Tani, ndani ndermjet jush :D, se kot sju vura emrin :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#33 ne: 30-01-2020, 12:56:58
Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............... , ju keshilloje ta shikoni :D

Vertete ☺️, kur paska dal qe se paskam pa 😂

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#34 ne: 30-01-2020, 12:58:09

Cilin karakter ta përvetësoj: Charlize Theron, Nicole Kidman apo Margot Robbie?  :D

Shikoje moj njëherë 😂 apo e pe 😂😂

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#35 ne: 30-01-2020, 13:07:00
Tani, ndani ndermjet jush :D , se kot sju vura emrin :D


E po mirë, pra cili karakter mendon ti se më përshtatet  :D
Shikoje moj njëherë 😂 apo e pe 😂😂Më ka kapur një frikë e lezetshme  LOL nuk e shoh pa mar përgjigje nga @Gjumashi

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#36 ne: 30-01-2020, 13:43:50
@Parloté , nuk eshte gje frike, shikoje, mos beje kaq naze ti :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#37 ne: 30-01-2020, 13:45:56
@Gjumashi ani se e shoh, mundësisht sonte  :D
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X