Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 30-01-2020, 13:45:56 »

@Gjumashi ani se e shoh, mundësisht sonte  :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 30-01-2020, 13:43:50 »

@Parloté , nuk eshte gje frike, shikoje, mos beje kaq naze ti :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 30-01-2020, 13:07:00 »

Tani, ndani ndermjet jush :D , se kot sju vura emrin :D


E po mirë, pra cili karakter mendon ti se më përshtatet  :D
Shikoje moj njëherë 😂 apo e pe 😂😂Më ka kapur një frikë e lezetshme  LOL nuk e shoh pa mar përgjigje nga @Gjumashi
Postuar nga: erlehta
« ne: 30-01-2020, 12:58:09 »


Cilin karakter ta përvetësoj: Charlize Theron, Nicole Kidman apo Margot Robbie?  :D

Shikoje moj njëherë 😂 apo e pe 😂😂
Postuar nga: erlehta
« ne: 30-01-2020, 12:56:58 »

Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............... , ju keshilloje ta shikoni :D

Vertete ☺️, kur paska dal qe se paskam pa 😂
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 30-01-2020, 12:40:18 »

Tani, ndani ndermjet jush :D, se kot sju vura emrin :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 30-01-2020, 12:37:54 »

Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............. .. , ju keshilloje ta shikoni :D


Cilin karakter ta përvetësoj: Charlize Theron, Nicole Kidman apo Margot Robbie?  :D
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 30-01-2020, 12:04:22 »

Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............... , ju keshilloje ta shikoni :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 16-01-2020, 08:24:35 »

Kam parë sezonin e dytë të Lost in Space. Shumë i hallakatur në krahasim me sezonin e parë.
The Witcher, me ka pëlqyer. Extrem magji  por përgjithësisht mirë. Të jepej përshtypja sikur rolin kryesor e kish Yennefer e jo Geralt  :D

Filmi që më ka pëlqyer shumë e që nuk e prisja, The two Pops. Arsyeja që nisa t'a shihja ishin emrat e dy aktorëve Anthony Hopkins dhe Jonathan Pryce.

Postuar nga: Parloté
« ne: 29-11-2019, 14:31:29 »

Patjetër do e shoh. Janë tre gjigantët aty  :)