×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 29-11-2019, 14:31:29 »

Patjetër do e shoh. Janë tre gjigantët aty  :)
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 29-11-2019, 14:19:18 »

Stil i vecant i Martin Scorsese!
Postuar nga: M A X
« ne: 29-11-2019, 14:07:54 »

E nisa dhe une, por shume i gjate si film. Tipik film me mafie.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 29-11-2019, 13:05:58 »Nje super Serial, qe mendoje ja vlen te shikohet, une e pash si film pasi nuk prisja dort gjithe serite lol
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 19-09-2019, 08:50:10 »

Po pres sugjerimet e Gjumashit.

Ku jeeeeee ? :D

No tv une :(

Po une te shkruajta, dhe spo marre pergjigje nga ty :D
Postuar nga: Passion
« ne: 19-09-2019, 07:57:06 »

Po pres sugjerimet e Gjumashit.

Ku jeeeeee ? :D

No tv une :(
Postuar nga: Parloté
« ne: 16-09-2019, 08:27:18 »

The I-Land (Netflix)

Beforeigners (HBO Nordic)


Janë  futuristik por kanë tematika interesante.


Postuar nga: M A X
« ne: 15-09-2019, 00:00:27 »

Jam duke pare "Ballers" me  Dwayne "The Rock" Johnson keto ditet e fundit. Shume terheqes.
Edhe nje dokumentar ne Netflix per historine e Hip Hop-it eshte po ashtu shume interesant.

 
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 09-09-2019, 14:27:37 »

The Great Hack. Eshte dokumentare, me pelqeu :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 03-08-2019, 21:28:01 »

Blacklist amazing tv show..