Cfare keshilloni per te pare ne Netflix - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

· 38 · 3719

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-06-2019, 16:56:46
Sugjerimet tuaja per te pare ne Netflix, apo TV, Amazon Prime, Sky, Hulu, HBO, etj ku mund te shihen filma, seri e show.

 
« Editimi i fundit: 14-09-2019, 23:58:10 nga M A X »

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-06-2019, 20:07:16
Ka disa seriale që mund t'ju pëlqejnë të gjithëve ka disa vetëm mua.

1. Money Heist
2.  Secret City (2016–2019)
3. McMafia (2018– )
4. Mr. Robot (2015 - Heute)
5. Limitless (2015 - 2016)
6. Person of Interest (2011 - 2016)
7. Narcos (2015 - Heute)
8. El Chapo (2017 - Heute)
9. Scorpion (2014 - Heute)
10.Einstein (2015 - Heute)


Shikim të mbarë kam dhe disa tjerë, por mos e bëjë vetëm unë listën.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-06-2019, 23:31:45
Disa prej tyre i kam pare por qenkan disa qe u dashkan pare. Rrofsh

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 24-06-2019, 20:23:34
Dark
Sezoni dyte filloj cik rrëmujshëm po u dha drejtim e u be interesant.

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 24-06-2019, 20:56:02
C'kosto mujore ka per te patur ket Netfix?

Degjoj qe flasin per te,e asgje s'kuptoj. :(

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 24-06-2019, 21:17:20
Eshte me abonim mujor dhe sheh filma e seri sa te duash e kur te duash. Nuk e di sa jane cmimet ne Shqiperi. Sidoqofte mund ta provosh falas 1 muaj dhe nese te pelqen e vazhdon me pagese, nese jo e mbyll llogarine.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 25-06-2019, 01:50:10
Lucifer (2016-2020)
Reign (2017)
The Fall (2016)
The Rain (2019)
The Order (2019)
Timeless (2018) 
 
Merlin (2012)
Outlander (2014 - 2019)
The 100 (2017 -)
Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-2019)
Riverdale (2017 -)


 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 25-06-2019, 09:55:07
C'kosto mujore ka per te patur ket Netfix?

Degjoj qe flasin per te,e asgje s'kuptoj. :(

https://www.netflix.com/signup/planform

Ketu ke faqen dhe te tregon cmimet sa shkone ne muaj.

Por, si cdo here kemi zgjidhje alternative. :D

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-06-2019, 10:44:52
Mund te instaloni Netflix, e ndonje qe njihni e qe ka Netflix mund t'ju japi kodin, qofte edhe jashtë vendit  :D
Kam degjuar se funksionon.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-06-2019, 11:48:51
Mund te instaloni Netflix, e ndonje qe njihni e qe ka Netflix mund t'ju japi kodin, qofte edhe jashtë vendit  :D
Kam degjuar se funksionon.

Ide e mirë por duhet që të kesh abonimin premium ose standard (ku 2-4 vetë mund të shohin në të njëjtën kohë) dhe atë që njeh duhet të kesh besim të plotë sepse aty ke informata të ndijshme (konto e bankës)  ;)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-06-2019, 11:54:31
Kemi zgjedhje alternative hahahah. nuk u kërkojë asgje.

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 25-06-2019, 16:22:10
https://www.netflix.com/signup/planform

Ketu ke faqen dhe te tregon cmimet sa shkone ne muaj.

Por, si cdo here kemi zgjidhje alternative. :D

Rroft shoqnia
rroft shoqnia  :D

Na gjej nje alternative

qylin e do e mbreti :P

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 25-06-2019, 23:12:52
 

Une sapo mbarova "Dark". Shume interesant dhe terheqes. Eshte nga te paktet qe duhet ta shohesh ne vemendje se perndryshe e humbet shpejt filin e ngjarjeve dhe karaktereve. Shume i keshillueshem nga ana ime dmth.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 28-06-2019, 11:33:27
A eshte ne netflix ky serial ne gjuhen gjermane? "Originaltitel: The Vietnam War"?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 28-06-2019, 13:35:27
Qenka vetem anglisht ne audio, por mundesh me titra gjermanisht.

#15 ne: 30-06-2019, 00:05:21
How to sell drugs online (fast)🤘

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 05-07-2019, 23:42:39
Per te gjithe qe pelqejne filmat historike dhe per feministet keshilloj te shikojne "Outlander". Gjendet ne Amazon Video.

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 06-07-2019, 06:42:45
Sezoni i pare ka qenë vertete i bukur.
Keto te fundit zgjat e sorollat😁

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 26-07-2019, 10:17:42
"Prison Break"
"Pretty little liars"
"13 reasons why"
"When they see us"
"Suits"

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 03-08-2019, 21:28:01
Blacklist amazing tv show..

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 09-09-2019, 14:27:37
The Great Hack. Eshte dokumentare, me pelqeu :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 15-09-2019, 00:00:27
Jam duke pare "Ballers" me  Dwayne "The Rock" Johnson keto ditet e fundit. Shume terheqes.
Edhe nje dokumentar ne Netflix per historine e Hip Hop-it eshte po ashtu shume interesant.

 

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 16-09-2019, 08:27:18
The I-Land (Netflix)

Beforeigners (HBO Nordic)


Janë  futuristik por kanë tematika interesante.


 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#23 ne: 19-09-2019, 07:57:06
Po pres sugjerimet e Gjumashit.

Ku jeeeeee ? :D

No tv une :(

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 19-09-2019, 08:50:10
Po pres sugjerimet e Gjumashit.

Ku jeeeeee ? :D

No tv une :(

Po une te shkruajta, dhe spo marre pergjigje nga ty :D

Temat e fundit