×
Hyrja
Profili

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

· 38 · 2950

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

ne: 22-06-2019, 16:56:46
Sugjerimet tuaja per te pare ne Netflix, apo TV, Amazon Prime, Sky, Hulu, HBO, etj ku mund te shihen filma, seri e show.

 
« Editimi i fundit: 14-09-2019, 23:58:10 nga M A X »

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-06-2019, 20:07:16
Ka disa seriale që mund t'ju pëlqejnë të gjithëve ka disa vetëm mua.

1. Money Heist
2.  Secret City (2016–2019)
3. McMafia (2018– )
4. Mr. Robot (2015 - Heute)
5. Limitless (2015 - 2016)
6. Person of Interest (2011 - 2016)
7. Narcos (2015 - Heute)
8. El Chapo (2017 - Heute)
9. Scorpion (2014 - Heute)
10.Einstein (2015 - Heute)


Shikim të mbarë kam dhe disa tjerë, por mos e bëjë vetëm unë listën.

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-06-2019, 23:31:45
Disa prej tyre i kam pare por qenkan disa qe u dashkan pare. Rrofsh

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 24-06-2019, 20:23:34
Dark
Sezoni dyte filloj cik rrëmujshëm po u dha drejtim e u be interesant.

 • Postime: 229

#4 ne: 24-06-2019, 20:56:02
C'kosto mujore ka per te patur ket Netfix?

Degjoj qe flasin per te,e asgje s'kuptoj. :(

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 24-06-2019, 21:17:20
Eshte me abonim mujor dhe sheh filma e seri sa te duash e kur te duash. Nuk e di sa jane cmimet ne Shqiperi. Sidoqofte mund ta provosh falas 1 muaj dhe nese te pelqen e vazhdon me pagese, nese jo e mbyll llogarine.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 25-06-2019, 01:50:10
Lucifer (2016-2020)
Reign (2017)
The Fall (2016)
The Rain (2019)
The Order (2019)
Timeless (2018) 
 
Merlin (2012)
Outlander (2014 - 2019)
The 100 (2017 -)
Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-2019)
Riverdale (2017 -)


 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 25-06-2019, 09:55:07
C'kosto mujore ka per te patur ket Netfix?

Degjoj qe flasin per te,e asgje s'kuptoj. :(

https://www.netflix.com/signup/planform

Ketu ke faqen dhe te tregon cmimet sa shkone ne muaj.

Por, si cdo here kemi zgjidhje alternative. :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-06-2019, 10:44:52
Mund te instaloni Netflix, e ndonje qe njihni e qe ka Netflix mund t'ju japi kodin, qofte edhe jashtë vendit  :D
Kam degjuar se funksionon.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-06-2019, 11:48:51
Mund te instaloni Netflix, e ndonje qe njihni e qe ka Netflix mund t'ju japi kodin, qofte edhe jashtë vendit  :D
Kam degjuar se funksionon.

Ide e mirë por duhet që të kesh abonimin premium ose standard (ku 2-4 vetë mund të shohin në të njëjtën kohë) dhe atë që njeh duhet të kesh besim të plotë sepse aty ke informata të ndijshme (konto e bankës)  ;)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-06-2019, 11:54:31
Kemi zgjedhje alternative hahahah. nuk u kërkojë asgje.

 • Postime: 229

#11 ne: 25-06-2019, 16:22:10
https://www.netflix.com/signup/planform

Ketu ke faqen dhe te tregon cmimet sa shkone ne muaj.

Por, si cdo here kemi zgjidhje alternative. :D

Rroft shoqnia
rroft shoqnia  :D

Na gjej nje alternative

qylin e do e mbreti :P

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 25-06-2019, 23:12:52
 

Une sapo mbarova "Dark". Shume interesant dhe terheqes. Eshte nga te paktet qe duhet ta shohesh ne vemendje se perndryshe e humbet shpejt filin e ngjarjeve dhe karaktereve. Shume i keshillueshem nga ana ime dmth.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 28-06-2019, 11:33:27
A eshte ne netflix ky serial ne gjuhen gjermane? "Originaltitel: The Vietnam War"?

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 28-06-2019, 13:35:27
Qenka vetem anglisht ne audio, por mundesh me titra gjermanisht.

#15 ne: 30-06-2019, 00:05:21
How to sell drugs online (fast)🤘

 • Postime: 304

#16 ne: 05-07-2019, 23:42:39
Per te gjithe qe pelqejne filmat historike dhe per feministet keshilloj te shikojne "Outlander". Gjendet ne Amazon Video.

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 06-07-2019, 06:42:45
Sezoni i pare ka qenë vertete i bukur.
Keto te fundit zgjat e sorollat😁

 • Postime: 11

#18 ne: 26-07-2019, 10:17:42
"Prison Break"
"Pretty little liars"
"13 reasons why"
"When they see us"
"Suits"

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 03-08-2019, 21:28:01
Blacklist amazing tv show..

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 09-09-2019, 14:27:37
The Great Hack. Eshte dokumentare, me pelqeu :D

 • Postime: 26690
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 15-09-2019, 00:00:27
Jam duke pare "Ballers" me  Dwayne "The Rock" Johnson keto ditet e fundit. Shume terheqes.
Edhe nje dokumentar ne Netflix per historine e Hip Hop-it eshte po ashtu shume interesant.

 

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 16-09-2019, 08:27:18
The I-Land (Netflix)

Beforeigners (HBO Nordic)


Janë  futuristik por kanë tematika interesante.


 • Postime: 229

#23 ne: 19-09-2019, 07:57:06
Po pres sugjerimet e Gjumashit.

Ku jeeeeee ? :D

No tv une :(

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 19-09-2019, 08:50:10
Po pres sugjerimet e Gjumashit.

Ku jeeeeee ? :D

No tv une :(

Po une te shkruajta, dhe spo marre pergjigje nga ty :D

Temat e fundit