Cfare keshilloni per te pare ne Netflix - 2 - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

· 38 · 3708

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 29-11-2019, 13:05:58


Nje super Serial, qe mendoje ja vlen te shikohet, une e pash si film pasi nuk prisja dort gjithe serite lol
« Editimi i fundit: 03-12-2019, 10:56:55 nga Gjumashi »

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 29-11-2019, 14:07:54
E nisa dhe une, por shume i gjate si film. Tipik film me mafie.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 29-11-2019, 14:19:18
Stil i vecant i Martin Scorsese!

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 29-11-2019, 14:31:29
Patjetër do e shoh. Janë tre gjigantët aty  :)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 16-01-2020, 08:24:35
Kam parë sezonin e dytë të Lost in Space. Shumë i hallakatur në krahasim me sezonin e parë.
The Witcher, me ka pëlqyer. Extrem magji  por përgjithësisht mirë. Të jepej përshtypja sikur rolin kryesor e kish Yennefer e jo Geralt  :D

Filmi që më ka pëlqyer shumë e që nuk e prisja, The two Pops. Arsyeja që nisa t'a shihja ishin emrat e dy aktorëve Anthony Hopkins dhe Jonathan Pryce.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 30-01-2020, 12:04:22
Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............... , ju keshilloje ta shikoni :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 30-01-2020, 12:37:54
Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............. .. , ju keshilloje ta shikoni :D


Cilin karakter ta përvetësoj: Charlize Theron, Nicole Kidman apo Margot Robbie?  :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 30-01-2020, 12:40:18
Tani, ndani ndermjet jush :D, se kot sju vura emrin :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 30-01-2020, 12:56:58
Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............... , ju keshilloje ta shikoni :D

Vertete ☺️, kur paska dal qe se paskam pa 😂

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 30-01-2020, 12:58:09

Cilin karakter ta përvetësoj: Charlize Theron, Nicole Kidman apo Margot Robbie?  :D

Shikoje moj njëherë 😂 apo e pe 😂😂

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 30-01-2020, 13:07:00
Tani, ndani ndermjet jush :D , se kot sju vura emrin :D


E po mirë, pra cili karakter mendon ti se më përshtatet  :D
Shikoje moj njëherë 😂 apo e pe 😂😂Më ka kapur një frikë e lezetshme  LOL nuk e shoh pa mar përgjigje nga @Gjumashi

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 30-01-2020, 13:43:50
@Parloté , nuk eshte gje frike, shikoje, mos beje kaq naze ti :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 30-01-2020, 13:45:56
@Gjumashi ani se e shoh, mundësisht sonte  :D

Temat e fundit