Cfare keshilloni per te pare ne Netflix - 2 - Kultura

×
Hyrja
Profili

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

Cfare keshilloni per te pare ne Netflix

· 38 · 2968

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 29-11-2019, 13:05:58


Nje super Serial, qe mendoje ja vlen te shikohet, une e pash si film pasi nuk prisja dort gjithe serite lol
« Editimi i fundit: 03-12-2019, 10:56:55 nga Gjumashi »

 • Postime: 26710
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 29-11-2019, 14:07:54
E nisa dhe une, por shume i gjate si film. Tipik film me mafie.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 29-11-2019, 14:19:18
Stil i vecant i Martin Scorsese!

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#28 ne: 29-11-2019, 14:31:29
Patjetër do e shoh. Janë tre gjigantët aty  :)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#29 ne: 16-01-2020, 08:24:35
Kam parë sezonin e dytë të Lost in Space. Shumë i hallakatur në krahasim me sezonin e parë.
The Witcher, me ka pëlqyer. Extrem magji  por përgjithësisht mirë. Të jepej përshtypja sikur rolin kryesor e kish Yennefer e jo Geralt  :D

Filmi që më ka pëlqyer shumë e që nuk e prisja, The two Pops. Arsyeja që nisa t'a shihja ishin emrat e dy aktorëve Anthony Hopkins dhe Jonathan Pryce.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#30 ne: 30-01-2020, 12:04:22
Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............... , ju keshilloje ta shikoni :D

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#31 ne: 30-01-2020, 12:37:54
Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............. .. , ju keshilloje ta shikoni :D


Cilin karakter ta përvetësoj: Charlize Theron, Nicole Kidman apo Margot Robbie?  :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#32 ne: 30-01-2020, 12:40:18
Tani, ndani ndermjet jush :D, se kot sju vura emrin :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 30-01-2020, 12:56:58
Bombshell, @erlehta , @Parloté , @Mishel............... , ju keshilloje ta shikoni :D

Vertete ☺️, kur paska dal qe se paskam pa 😂

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#34 ne: 30-01-2020, 12:58:09

Cilin karakter ta përvetësoj: Charlize Theron, Nicole Kidman apo Margot Robbie?  :D

Shikoje moj njëherë 😂 apo e pe 😂😂

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 30-01-2020, 13:07:00
Tani, ndani ndermjet jush :D , se kot sju vura emrin :D


E po mirë, pra cili karakter mendon ti se më përshtatet  :D
Shikoje moj njëherë 😂 apo e pe 😂😂Më ka kapur një frikë e lezetshme  LOL nuk e shoh pa mar përgjigje nga @Gjumashi

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 30-01-2020, 13:43:50
@Parloté , nuk eshte gje frike, shikoje, mos beje kaq naze ti :D

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#37 ne: 30-01-2020, 13:45:56
@Gjumashi ani se e shoh, mundësisht sonte  :D

Temat e fundit