×

Filmat dhe Serite me te ndjekura ne Netflix

Filmat dhe Serite me te ndjekura ne Netflix

· 2 · 850

  • Postime: 26359
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 26-10-2019, 23:22:13
 

Per here ta pare Netflix publikon statistikat me filmat dhe serite me te ndjekura nga tetori i 2018 deri ne tetor 2019.
Filmat me te shikuar (tetor 2018 deri tetor 2019):

„Bird Box“. 80 Milione shikime
„Murder Mystery“: 73 Milione shikime
„Triple Frontier“: 52 Milione shikime
„The Perfect Date“: 48 Milione shikime
„Tall Girl“: 41 Milione shikime
„The Highwaymen“: 40 Milione shikime
„Secret Obsession“: 40 Milione shikime
„Always Be My Maybe“: 31 Milione shikime
„Otherhood“: 29 Milione shikime
„Fyre“: 20 Milione shikime
 
Serite me te ndjekura:

„Stranger Things“: 64 Milione shikime
„The Umbrella Academy“: 45 Milione shikime
„ ‎La casa de papel“: 44 Milione shikime
„You“: 40 Milione shikime
„Sex Education“: 40 Milione shikime
„Our Planet“: 33 Milione shikime
„Unbelievable“: 32 Milione shikime
„Dead to Me“: 30 Milione shikime
„When They See Us“: 25 Milione shikime
„Elite“: 20 Milione shikime

  • Postime: 7035
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 02-05-2020, 21:47:20
Reign, Serie amerikane në qendër mbretëresha e Skocisë Mary Stewart. Histori, romance, dramë. Fundi i saj dihet megjithatë rrjedhat janë interesante.