Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 15-06-2020, 11:55:21 »

Nuk ka kohë të papërshtatme për të parë një film seksi, por mbrëmjet e së dielës janë duken si momenti më i mirë për të hapur Netflix-in. Në listën më poshtë, do të gjeni 5 filma që kanë brenda romancë, eros, intrigë dhe mbi të gjitha, do t’ju mbajnë të fiksuar nga fillimi në fund.

1. Below Her Mouth

Historia e një gruaje të fejuar, që nis romancën me një vajzë, pas takimit të rastësishëm me të.

2. Urban Cowboy
Një romancë nga perëndimi i viteve ’80-të. Nëse John Travolta është brenda tij, e dini ç’ju pret.

3. 40 Days and 40 Nights

Çfarë do të bënit ju, nëse sapo të kishit hequr dorë njëherë e mirë nga seksi, të takonit gruan/burrin perfekt?

4.Sliver

Bazuar në novelën me të njëjtën emër, ky thriller erotik flet për historinë e një editoreje shumë të suksesshme (Sharon Stone) që pasi ndërron apartamentin nis romancën me fqinjin e saj, vetëm për të provuar që ky i fundit s’është as naiv dhe as aq i qetë sa duket.

5.Chloe

Julianne Moore në rolin e një gruaje që kur dyshon se i shoqi e tradhton, punëson një vajzë të re, për të provokuar atë, por diçka ndodh…

6.Sin City

Këtë film, thjesht duhet ta shihni!
Lapsi.al
Postuar nga: erlehta
« ne: 02-05-2020, 21:47:20 »

Reign, Serie amerikane në qendër mbretëresha e Skocisë Mary Stewart. Histori, romance, dramë. Fundi i saj dihet megjithatë rrjedhat janë interesante.
Postuar nga: M A X
« ne: 26-10-2019, 23:22:13 »

 

Per here ta pare Netflix publikon statistikat me filmat dhe serite me te ndjekura nga tetori i 2018 deri ne tetor 2019.
Filmat me te shikuar (tetor 2018 deri tetor 2019):

„Bird Box“. 80 Milione shikime
„Murder Mystery“: 73 Milione shikime
„Triple Frontier“: 52 Milione shikime
„The Perfect Date“: 48 Milione shikime
„Tall Girl“: 41 Milione shikime
„The Highwaymen“: 40 Milione shikime
„Secret Obsession“: 40 Milione shikime
„Always Be My Maybe“: 31 Milione shikime
„Otherhood“: 29 Milione shikime
„Fyre“: 20 Milione shikime
 
Serite me te ndjekura:

„Stranger Things“: 64 Milione shikime
„The Umbrella Academy“: 45 Milione shikime
„ ‎La casa de papel“: 44 Milione shikime
„You“: 40 Milione shikime
„Sex Education“: 40 Milione shikime
„Our Planet“: 33 Milione shikime
„Unbelievable“: 32 Milione shikime
„Dead to Me“: 30 Milione shikime
„When They See Us“: 25 Milione shikime
„Elite“: 20 Milione shikime