Filmat dhe Serite me te ndjekura ne Netflix - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Filmat dhe Serite me te ndjekura ne Netflix

Filmat dhe Serite me te ndjekura ne Netflix

· 3 · 1621

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 26-10-2019, 23:22:13
 

Per here ta pare Netflix publikon statistikat me filmat dhe serite me te ndjekura nga tetori i 2018 deri ne tetor 2019.
Filmat me te shikuar (tetor 2018 deri tetor 2019):

„Bird Box“. 80 Milione shikime
„Murder Mystery“: 73 Milione shikime
„Triple Frontier“: 52 Milione shikime
„The Perfect Date“: 48 Milione shikime
„Tall Girl“: 41 Milione shikime
„The Highwaymen“: 40 Milione shikime
„Secret Obsession“: 40 Milione shikime
„Always Be My Maybe“: 31 Milione shikime
„Otherhood“: 29 Milione shikime
„Fyre“: 20 Milione shikime
 
Serite me te ndjekura:

„Stranger Things“: 64 Milione shikime
„The Umbrella Academy“: 45 Milione shikime
„ ‎La casa de papel“: 44 Milione shikime
„You“: 40 Milione shikime
„Sex Education“: 40 Milione shikime
„Our Planet“: 33 Milione shikime
„Unbelievable“: 32 Milione shikime
„Dead to Me“: 30 Milione shikime
„When They See Us“: 25 Milione shikime
„Elite“: 20 Milione shikime

  • Postime: 7085
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 02-05-2020, 21:47:20
Reign, Serie amerikane në qendër mbretëresha e Skocisë Mary Stewart. Histori, romance, dramë. Fundi i saj dihet megjithatë rrjedhat janë interesante.

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 15-06-2020, 11:55:21
Nuk ka kohë të papërshtatme për të parë një film seksi, por mbrëmjet e së dielës janë duken si momenti më i mirë për të hapur Netflix-in. Në listën më poshtë, do të gjeni 5 filma që kanë brenda romancë, eros, intrigë dhe mbi të gjitha, do t’ju mbajnë të fiksuar nga fillimi në fund.

1. Below Her Mouth

Historia e një gruaje të fejuar, që nis romancën me një vajzë, pas takimit të rastësishëm me të.

2. Urban Cowboy
Një romancë nga perëndimi i viteve ’80-të. Nëse John Travolta është brenda tij, e dini ç’ju pret.

3. 40 Days and 40 Nights

Çfarë do të bënit ju, nëse sapo të kishit hequr dorë njëherë e mirë nga seksi, të takonit gruan/burrin perfekt?

4.Sliver

Bazuar në novelën me të njëjtën emër, ky thriller erotik flet për historinë e një editoreje shumë të suksesshme (Sharon Stone) që pasi ndërron apartamentin nis romancën me fqinjin e saj, vetëm për të provuar që ky i fundit s’është as naiv dhe as aq i qetë sa duket.

5.Chloe

Julianne Moore në rolin e një gruaje që kur dyshon se i shoqi e tradhton, punëson një vajzë të re, për të provokuar atë, por diçka ndodh…

6.Sin City

Këtë film, thjesht duhet ta shihni!
Lapsi.al

Temat e fundit