×

Game of Thrones - Finalja

· 110 · 1030

Game of Thrones - Finalja

· 110 · 1030

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 28-03-2019, 08:58:24
Ka fansa te Game of Thrones ketu? Nje nga serite me te mira te gjithe koherave. Me 21 prill del episodi i pare i sezonit final.
 
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#1 ne: 28-03-2019, 09:04:34
Se kam pare , por diku se ku lexova qe kishte pjese me pulle te kuqe :P

eshte e vertete?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 28-03-2019, 09:09:04
Pullat e kuqe i ka aq shume sa mezi shifet filmi :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#3 ne: 28-03-2019, 09:16:47
Ja dhe Aktoret jane duke e pritur.  hmmmmm:


 
« Editimi i fundit: 30-03-2019, 09:11:49 nga Gjumashi »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 28-03-2019, 10:44:30
O gjumash te rafte pika sa kam qesh 😂😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#5 ne: 28-03-2019, 11:07:32
Pullat e kuqe i ka aq shume sa mezi shifet filmi :D

Dmth te duket sikur ke ngatarru site thu ti? e jo kam frike nga red tube LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#6 ne: 29-03-2019, 21:00:27
Fillimi qe me pulla pastaj e kaloj free stile komplet. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#7 ne: 29-03-2019, 21:11:37
LOL me te degjuar e kam....skam pa gjo LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#8 ne: 29-03-2019, 21:18:04
LOL me te degjuar e kam....skam pa gjo LOL
Une asnje shkronje nuk te besova per veten time. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#9 ne: 29-03-2019, 21:22:44
Tani te ze be une qe te besosh ti???
Beeeeeeee LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#10 ne: 29-03-2019, 21:35:32
Bah me kete Beeee qe zure te besoj edhe per mashtrimet e tjera qi m'ke bo. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#11 ne: 29-03-2019, 21:40:29
Bobobo imagjino kur sme beson ti, cduhet te thone dynjaja LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#12 ne: 29-03-2019, 21:42:20
Bobobo imagjino kur sme beson ti, cduhet te thone dynjaja LOL
Dynjaja ze beeee per ty. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#13 ne: 29-03-2019, 21:55:59
E o mja mja :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#14 ne: 01-04-2019, 14:04:11
Erdhi prilli 😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#15 ne: 01-04-2019, 15:45:01
Edhe?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#16 ne: 01-04-2019, 15:45:34
Mezi po pret....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#17 ne: 01-04-2019, 15:46:32
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#18 ne: 01-04-2019, 15:51:29
@Monique nese ti je tip qe sheh kshu filma kete nuk duhet ta lesh pa pare.
Edhe ne atehere kemi filluar me vonese ta shohim, por kur ja nisem benim maratone cdo darke duke pare disa pjese njeheresh, ngaqe esht aq terheqes sa nuk mundesh te shkuputesh.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#19 ne: 01-04-2019, 16:12:46
I shoh, kam turp nga skenat e forta me pulle te kuqe LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#20 ne: 01-04-2019, 16:21:00
E moj lufte shpatash bejne e icik seks si bo kjo sikur i ka akoma t'virgjerume. LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#21 ne: 01-04-2019, 16:21:36
Syte po mo :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#22 ne: 01-04-2019, 16:50:59
Po nje dite do duhet t'i c'virgjerosh dhe ato sycka....si ben dhe ti 😜
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#23 ne: 01-04-2019, 16:52:41
Nuk pranojjjj , kundra LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#24 ne: 02-04-2019, 13:49:32
Monique, sinqerisht se ke pa as icik kete seri bre 😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super