×

Game of Thrones - Finalja

Game of Thrones - Finalja

· 114 · 10306

 • Postime: 12743
Mishel...............
#100 ne: 20-05-2019, 08:52:51
Sa rehat jam ....kur ju shoh kaq te zhgenjyer :P

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#101 ne: 20-05-2019, 09:08:51
Mu' m'pelqeu per vete

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#102 ne: 20-05-2019, 09:13:54

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#103 ne: 20-05-2019, 17:07:16
Pak a shume u mor vesh qe ne fillim fundi por syrgjynosjen e Snow nuk e prisja...😁

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#104 ne: 20-05-2019, 19:45:04
LOL


Pak a shume u mor vesh qe ne fillim fundi por syrgjynosjen e Snow nuk e prisja...😁

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#105 ne: 20-05-2019, 19:46:20
LOL
 [ Invalid Attachment ]  
fiks fare lol

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#106 ne: 21-05-2019, 00:47:16
Ishte megjithatë përfundimi i mirë mbas kaq vitesh që e kam ndjekur.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#107 ne: 21-05-2019, 09:56:14
D.m.th, nuk qenkam bere pishman qe nuk e kam pare fare :D
COOOOOOOOOOOOL :D

Per mua The Simpsons jane me te miret :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#108 ne: 24-05-2019, 08:02:59
Sa rehat jam ....kur ju shoh kaq te zhgenjyer :P

😂
Katile 😂

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#109 ne: 24-05-2019, 08:19:53
Mishel.... me ty jam dhe une. Se e rriten aq shume kete Serial sa te thuash, ska me te mire se ky :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#110 ne: 23-09-2019, 22:56:58
Game of thrones kurorezohet si drama me e mire me 12 cmime Emmy.

 

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#111 ne: 27-10-2019, 03:25:03
 Ne Belfast sapo kane përfunduar xhirimet e pjeses se pare te "Game if Thrones"-Prequel, "Bloodmoon".
Gjithcka zhvillohet 5000 vjet para Game of Thrones. Westeros eshte i copëtuar ne  qindra mbreteri ku ne qender  do te jenë, Familja Stark, Femijet e Pyllit dhe Udhetaret e Bardhe. Kuptohet qe detajet konkrete te ngjarjeve e personazhe jane akoma te pazbuluara por te fansat pritshmeria është e larte.
Dihet që rolin kryesor e ka Naomi Watts. Ne nje foto te publikuar ajo prezantohet si nje fisnike, me fustan te verdhë, te ngjashme me veshjen e Familjes Martell in Dorne.
Familja Lannister akoma nuk egziston.😁
Data e transmetimit ende nuk është përcaktuar por fansat mezi po presin.
Sigurisht që te paret qe do e shijojne jane amerikanet😛
Gjermanet duhet te presin fillimin e 2021 -shit 😄

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#112 ne: 08-11-2019, 09:37:30
HBO ka anulluar vendimin per te transmetuar "Bloodmoon". Mesa duket pjesa e sapo përfunduar, nuk i ka bindur plotësisht drejtuesit e HBO-se.
Haus of Dragos, do jete seria e ardhshme ku pritet te kete sukses....
Do shtoja e nje fjale ne fund, po s'po e them 😛

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#113 ne: 29-11-2019, 10:18:09
HBO ka anulluar vendimin per te transmetuar "Bloodmoon". Mesa duket pjesa e sapo përfunduar, nuk i ka bindur plotësisht drejtuesit e HBO-se.
Haus of Dragos, do jete seria e ardhshme ku pritet te kete sukses....
Do shtoja e nje fjale ne fund, po s'po e them 😛

Tani je e kushtëzuar ta thuash 😉😂
 

AC Milan to play charity game in Albania

Nisur nga M A XRubrika Albania Today

Postimi i fundit 08-10-2008, 16:37:18
nga toxic pr
Game consoles

Nisur nga AngelDeviledRubrika Albanien Foren

Postimi i fundit 14-02-2008, 03:38:46
nga AngelDeviled