×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 23-09-2019, 22:56:58 »

Game of thrones kurorezohet si drama me e mire me 12 cmime Emmy.

 
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 24-05-2019, 08:19:53 »

Mishel.... me ty jam dhe une. Se e rriten aq shume kete Serial sa te thuash, ska me te mire se ky :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 24-05-2019, 08:02:59 »

Sa rehat jam ....kur ju shoh kaq te zhgenjyer :P

😂
Katile 😂
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 21-05-2019, 09:56:14 »

D.m.th, nuk qenkam bere pishman qe nuk e kam pare fare :D
COOOOOOOOOOOOL :D

Per mua The Simpsons jane me te miret :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 21-05-2019, 00:47:16 »

Ishte megjithatë përfundimi i mirë mbas kaq vitesh që e kam ndjekur.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 20-05-2019, 19:46:20 »

LOL
 [ Invalid Attachment ]  
fiks fare lol
Postuar nga: M A X
« ne: 20-05-2019, 19:45:04 »

LOL


Pak a shume u mor vesh qe ne fillim fundi por syrgjynosjen e Snow nuk e prisja...😁
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 20-05-2019, 17:07:16 »

Pak a shume u mor vesh qe ne fillim fundi por syrgjynosjen e Snow nuk e prisja...😁
Postuar nga: M A X
« ne: 20-05-2019, 09:13:54 »

Postuar nga: M A X
« ne: 20-05-2019, 09:08:51 »