Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 12:51
« ne: 14-02-2021, 12:35:30 »

 

Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se vazhdimësia e “Game of Thrones”, e quajtur “House of the Dragon” do të nisë xhirimet së shpejti.

Lajmi u bë i ditur për të gjithë fansat nga shefi i përmbajtjes së HBO dhe HBO Max, Casey Bloys.Në serial do të përshkruhen tregimet e mbretërve “Targaryen” që kishin sunduar prej kohësh në “Westeros”. Casey ka treguar seriali është vendosur 300 vjet para ngjarjeve të Game of Thrones dhe skicon historinë e “House Targaryen”.Gjithashtu është zbuluar seaktori britanik Paddy Considine do të interpretojë mbretin Viserys Targaryen në sezonin 10-episodësh.Emma D’Arcy luan si trashëgimtare e mbretit ndërsa Olivia Cooke është gruaja e dytë e mbretit, mbretëresha Alicent Hightower./lapsi
Postuar nga: M A X
« ne: 29-01-2021, 22:03:05 »

Raportohet nga mediat se 3 seri te ndryshme te bazuar ne boten e GOT jane duke u bere apo jane ne plan.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 27-10-2020, 12:40:14 »

Dje e mbarova, ishte interesante.
Postuar nga: M A X
« ne: 27-10-2020, 07:54:01 »

Uroj te te kete pelqyer👍
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 26-10-2020, 20:37:16 »

Ne sapo mbaruam Barbarians ne Netflix. Nuk ishte zhgenjyes.
https://www.youtube.com/watch?v=-cA7kwBSUaU
po e shoh, jam tek seria e 3.
Postuar nga: M A X
« ne: 26-10-2020, 19:43:34 »

Mqs ra fjala kjo tema qenka pare goxha nga njerezit. Sic duket ka sherbyer si reference nga kerkuesit shqiptar ne internet.
Postuar nga: M A X
« ne: 26-10-2020, 19:40:19 »

Ne sapo mbaruam Barbarians ne Netflix. Nuk ishte zhgenjyes.
https://www.youtube.com/watch?v=-cA7kwBSUaU
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 26-10-2020, 12:34:46 »

Keni ndonje reference per ndonje TV show se I kam mbaruar ato qe kam nisur.:)
Postuar nga: Parloté
« ne: 29-11-2019, 10:18:09 »

HBO ka anulluar vendimin per te transmetuar "Bloodmoon". Mesa duket pjesa e sapo përfunduar, nuk i ka bindur plotësisht drejtuesit e HBO-se.
Haus of Dragos, do jete seria e ardhshme ku pritet te kete sukses....
Do shtoja e nje fjale ne fund, po s'po e them 😛

Tani je e kushtëzuar ta thuash 😉😂
Postuar nga: erlehta
« ne: 08-11-2019, 09:37:30 »

HBO ka anulluar vendimin per te transmetuar "Bloodmoon". Mesa duket pjesa e sapo përfunduar, nuk i ka bindur plotësisht drejtuesit e HBO-se.
Haus of Dragos, do jete seria e ardhshme ku pritet te kete sukses....
Do shtoja e nje fjale ne fund, po s'po e them 😛