×

Game of Thrones - Finalja

Game of Thrones - Finalja

· 114 · 10309

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#75 ne: 09-05-2019, 17:56:13

mendimi ime per serialin :D

 

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#76 ne: 10-05-2019, 13:28:44
Uroj te mos na zhgënjej fundi.
Ka Seriale te mire qe fundin e kane prishur
P.sh.
Big bang theory ka nisur si serial shumë i forte me batuta, ndersa sezonet e fundit mmhh cka. Te shohim fundi i fundit cdo na sjelle
How i meet your mother,,,puhh fund koti, qe as nuk e mbaj mend.

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#77 ne: 10-05-2019, 13:38:02
erlehta, si ne vizatim :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#78 ne: 10-05-2019, 16:04:33
erlehta, si ne vizatim :D
Po pra 😂

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#79 ne: 13-05-2019, 07:27:05
He re e pat mbreme ju a hic 😁
Ja vlen ta shohesh a jo 😍

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#80 ne: 13-05-2019, 09:07:36
He re e pat mbreme ju a hic 😁
Ja vlen ta shohesh a jo 😍

Pa spoilera ju lutem se s'e kemi pa ende te 5-tin,,   :P

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#81 ne: 13-05-2019, 11:19:53
Wtf ishte. Komplet i papritur. Kjo eshte e bukura e GOT, merr rrjedha qe nuk te shkojne ne mend.

 • Postime: 224
Passion
#82 ne: 13-05-2019, 11:58:36
S'ia di rendin e me duket sikur flisni me kode. :D

Mos eshte si ky Ertruguli ne memedhe more? :D

Me seri eshte ?

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#83 ne: 13-05-2019, 16:45:48
Puhhhh ca pjese
Shkurt, nuk pres shumë nga finalja.

Ps. Ertugruli goxha nam te mire aty. Do e pime kafen kur te filloj Ertugruli 😂😂😂 e degjoja shpesh :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#84 ne: 13-05-2019, 19:21:39
Pak a shum e kam pritur. Fjalët e fundit të Missandei ishin Dracarys. Pastaj e "tradhëtuar" prej Jon Snow, Tyrion, Lord Varys dhe me mospërkrahjen e veriut, nuk I mbetet zgjidhje tjetër pos të luftoje deri në fund pa marë parasysh pasojat. Një çik e dëshpëruar për karakterin e Daenerys.
Të shohim kush do e fitoje lojën!

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#85 ne: 13-05-2019, 21:09:29
Game of Thrones | Season 8 Episode 6 | Preview (H…:

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#86 ne: 14-05-2019, 00:44:46
Tashti meqe edhe me nje seri e shkaterruan kings landing cfare mbeti me u pa... ...... intriguese

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#87 ne: 14-05-2019, 07:55:31
Intrigat kanë qenë dominuese që nga fillimi i këtij seriali, ku u shkatëruan dashuri, familje po edhe mbretëri të tëra. A thua do të mbijetoje diçka?😂

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#88 ne: 14-05-2019, 09:19:05
Fundi, ndoshta do të jetë nje embelsire e hidhur 🤔

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#89 ne: 15-05-2019, 23:17:42
S'ia di rendin e me duket sikur flisni me kode. :D

Mos eshte si ky Ertruguli ne memedhe more? :D

Me seri eshte ?

Ertruguli eshte nje kopje e dobet fare e ketij qe themi ne. Duhet ta shohesh ta kuptosh perse po flasim.

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#90 ne: 16-05-2019, 14:41:39
Fansat jane te zhgenjyer nga ky sezon dhe nepermjet nje peticioni kerkojne te ribehet edhe njehere😁

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#91 ne: 16-05-2019, 21:12:16
Si thoni ju ketu kush do e marre fronin e hekurt?

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#92 ne: 16-05-2019, 21:48:13
Ajo krahthymja Sansa... lol 😂

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#93 ne: 16-05-2019, 21:49:56
Ndoshta, por nuk besoj. Une them Arya vret Denin dhe Jon/Eagon behet Mbret i 7 Mbreterive te Westeros.

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#94 ne: 16-05-2019, 21:53:14
Deri tani cdo parashikim ka ik per shele bubi Keshtuqe une e perjashtoj skenarin tat... ata te dy vdesin nga dashnia, Aria si harrakate bredh botes dhe Sansa e etur per pushtet e fiton ate.

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#95 ne: 16-05-2019, 23:52:30
"The entire plot from the season finale of ‘Game of Thrones’ just leaked, and it’s even worse than we thought" https://bit.ly/2VusaDV

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#96 ne: 18-05-2019, 19:31:28
Sansa don Winterfell, Dany dhe Jon do aratisen diku bashk, Tyrion do mbretërojë....këshk u e parashikoj unë.

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#97 ne: 18-05-2019, 20:31:08
Pas gjithë asaj masakre, Arya do i ngul shpaten asaj, mendoj dhe  deshiroj une 😁 Madje dhe Jon e kupton ose me sakte  e pranon qe Dany nuk duhet te mbreteroj.
Tyrion e du shume 😂

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#98 ne: 20-05-2019, 04:31:29
 

E hoqem me ne fund.

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#99 ne: 20-05-2019, 07:49:51
Fare nuk me pelqeu.
Autoret apo skenaristet sikur i ka ndjekur gjermani qe i dhane serialit nje fund kaq bam bam e me realizim te dobet.
Jam e kenaqur  te pakten  vetem me nje gje: 3 nga 4 personazhet e mi te preferuar mbijetuan deri ne fund :)
 

AC Milan to play charity game in Albania

Nisur nga M A XRubrika Albania Today

Postimi i fundit 08-10-2008, 16:37:18
nga toxic pr
Game consoles

Nisur nga AngelDeviledRubrika Albanien Foren

Postimi i fundit 14-02-2008, 03:38:46
nga AngelDeviled