×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 29-11-2019, 10:18:09 »

HBO ka anulluar vendimin per te transmetuar "Bloodmoon". Mesa duket pjesa e sapo përfunduar, nuk i ka bindur plotësisht drejtuesit e HBO-se.
Haus of Dragos, do jete seria e ardhshme ku pritet te kete sukses....
Do shtoja e nje fjale ne fund, po s'po e them 😛

Tani je e kushtëzuar ta thuash 😉😂
Postuar nga: erlehta
« ne: 08-11-2019, 09:37:30 »

HBO ka anulluar vendimin per te transmetuar "Bloodmoon". Mesa duket pjesa e sapo përfunduar, nuk i ka bindur plotësisht drejtuesit e HBO-se.
Haus of Dragos, do jete seria e ardhshme ku pritet te kete sukses....
Do shtoja e nje fjale ne fund, po s'po e them 😛
Postuar nga: erlehta
« ne: 27-10-2019, 03:25:03 »

 Ne Belfast sapo kane përfunduar xhirimet e pjeses se pare te "Game if Thrones"-Prequel, "Bloodmoon".
Gjithcka zhvillohet 5000 vjet para Game of Thrones. Westeros eshte i copëtuar ne  qindra mbreteri ku ne qender  do te jenë, Familja Stark, Femijet e Pyllit dhe Udhetaret e Bardhe. Kuptohet qe detajet konkrete te ngjarjeve e personazhe jane akoma te pazbuluara por te fansat pritshmeria është e larte.
Dihet që rolin kryesor e ka Naomi Watts. Ne nje foto te publikuar ajo prezantohet si nje fisnike, me fustan te verdhë, te ngjashme me veshjen e Familjes Martell in Dorne.
Familja Lannister akoma nuk egziston.😁
Data e transmetimit ende nuk është përcaktuar por fansat mezi po presin.
Sigurisht që te paret qe do e shijojne jane amerikanet😛
Gjermanet duhet te presin fillimin e 2021 -shit 😄
Postuar nga: M A X
« ne: 23-09-2019, 22:56:58 »

Game of thrones kurorezohet si drama me e mire me 12 cmime Emmy.

 
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 24-05-2019, 08:19:53 »

Mishel.... me ty jam dhe une. Se e rriten aq shume kete Serial sa te thuash, ska me te mire se ky :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 24-05-2019, 08:02:59 »

Sa rehat jam ....kur ju shoh kaq te zhgenjyer :P

😂
Katile 😂
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 21-05-2019, 09:56:14 »

D.m.th, nuk qenkam bere pishman qe nuk e kam pare fare :D
COOOOOOOOOOOOL :D

Per mua The Simpsons jane me te miret :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 21-05-2019, 00:47:16 »

Ishte megjithatë përfundimi i mirë mbas kaq vitesh që e kam ndjekur.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 20-05-2019, 19:46:20 »

LOL
 [ Invalid Attachment ]  
fiks fare lol
Postuar nga: M A X
« ne: 20-05-2019, 19:45:04 »

LOL


Pak a shume u mor vesh qe ne fillim fundi por syrgjynosjen e Snow nuk e prisja...😁