Game of Thrones - Finalja - Kultura

×
Hyrja
Profili

Game of Thrones - Finalja

Game of Thrones - Finalja

· 115 · 11044

 • Postime: 26691
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-03-2019, 08:58:24
Ka fansa te Game of Thrones ketu? Nje nga serite me te mira te gjithe koherave. Me 21 prill del episodi i pare i sezonit final.

 
« Editimi i fundit: 23-09-2019, 22:57:47 nga M A X »

 • Postime: 253

#1 ne: 28-03-2019, 09:04:34
Se kam pare , por diku se ku lexova qe kishte pjese me pulle te kuqe :P

eshte e vertete?

 • Postime: 26691
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-03-2019, 09:09:04
Pullat e kuqe i ka aq shume sa mezi shifet filmi :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 28-03-2019, 09:16:47
Ja dhe Aktoret jane duke e pritur.  hmmmmm:


 
« Editimi i fundit: 30-03-2019, 09:11:49 nga Gjumashi »

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 28-03-2019, 10:44:30
O gjumash te rafte pika sa kam qesh 😂😂😂

 • Postime: 253

#5 ne: 28-03-2019, 11:07:32
Pullat e kuqe i ka aq shume sa mezi shifet filmi :D

Dmth te duket sikur ke ngatarru site thu ti? e jo kam frike nga red tube LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 29-03-2019, 21:00:27
Fillimi qe me pulla pastaj e kaloj free stile komplet. LOL

 • Postime: 253

#7 ne: 29-03-2019, 21:11:37
LOL me te degjuar e kam....skam pa gjo LOL

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 29-03-2019, 21:18:04
LOL me te degjuar e kam....skam pa gjo LOL
Une asnje shkronje nuk te besova per veten time. LOL

 • Postime: 253

#9 ne: 29-03-2019, 21:22:44
Tani te ze be une qe te besosh ti???
Beeeeeeee LOL

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 29-03-2019, 21:35:32
Bah me kete Beeee qe zure te besoj edhe per mashtrimet e tjera * m'ke bo. :P

 • Postime: 253

#11 ne: 29-03-2019, 21:40:29
Bobobo imagjino kur sme beson ti, cduhet te thone dynjaja LOL

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 29-03-2019, 21:42:20
Bobobo imagjino kur sme beson ti, cduhet te thone dynjaja LOL
Dynjaja ze beeee per ty. LOL

 • Postime: 253

#13 ne: 29-03-2019, 21:55:59
E o mja mja :P

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 01-04-2019, 14:04:11
Erdhi prilli 😁

 • Postime: 253

#15 ne: 01-04-2019, 15:45:01
Edhe?

 • Postime: 26691
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 01-04-2019, 15:45:34
Mezi po pret....

 • Postime: 26691
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 01-04-2019, 15:46:32

 • Postime: 26691
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 01-04-2019, 15:51:29
@Monique nese ti je tip qe sheh kshu filma kete nuk duhet ta lesh pa pare.
Edhe ne atehere kemi filluar me vonese ta shohim, por kur ja nisem benim maratone cdo darke duke pare disa pjese njeheresh, ngaqe esht aq terheqes sa nuk mundesh te shkuputesh.

 • Postime: 253

#19 ne: 01-04-2019, 16:12:46
I shoh, kam turp nga skenat e forta me pulle te kuqe LOL

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 01-04-2019, 16:21:00
E moj lufte shpatash bejne e icik seks si bo kjo sikur i ka akoma t'virgjerume. LOL

 • Postime: 253

#21 ne: 01-04-2019, 16:21:36
Syte po mo :P

 • Postime: 26691
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 01-04-2019, 16:50:59
Po nje dite do duhet t'i c'virgjerosh dhe ato sycka....si ben dhe ti 😜

 • Postime: 253

#23 ne: 01-04-2019, 16:52:41
Nuk pranojjjj , kundra LOL

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 02-04-2019, 13:49:32
Monique, sinqerisht se ke pa as icik kete seri bre 😁

Temat e fundit