Game of Thrones - Finalja - 5 - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Game of Thrones - Finalja

   Game of Thrones - Finalja

  · 128 · 20206

  • Postime: 12679
  • Karma: +31/-8

  #100 ne: 20-05-2019, 08:52:51
  Sa rehat jam ....kur ju shoh kaq te zhgenjyer :P

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #101 ne: 20-05-2019, 09:08:51
  Mu' m'pelqeu per vete
  « Editimi i fundit: 14-02-2021, 14:13:19 nga 12:51 »

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #102 ne: 20-05-2019, 09:13:54

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #103 ne: 20-05-2019, 17:07:16
  Pak a shume u mor vesh qe ne fillim fundi por syrgjynosjen e Snow nuk e prisja...😁

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #104 ne: 20-05-2019, 19:45:04
  LOL  Pak a shume u mor vesh qe ne fillim fundi por syrgjynosjen e Snow nuk e prisja...😁

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #105 ne: 20-05-2019, 19:46:20

  LOL
   [ Bashkangjitje e pavlefshme ]  
  fiks fare lol

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #106 ne: 21-05-2019, 00:47:16
  Ishte megjithatë përfundimi i mirë mbas kaq vitesh që e kam ndjekur.

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #107 ne: 21-05-2019, 09:56:14
  D.m.th, nuk qenkam bere pishman qe nuk e kam pare fare :D
  COOOOOOOOOOOOL :D

  Per mua The Simpsons jane me te miret :D

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #108 ne: 24-05-2019, 08:02:59

  Sa rehat jam ....kur ju shoh kaq te zhgenjyer :P


  😂
  Katile 😂

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #109 ne: 24-05-2019, 08:19:53
  Mishel.... me ty jam dhe une. Se e rriten aq shume kete Serial sa te thuash, ska me te mire se ky :D

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #110 ne: 23-09-2019, 22:56:58
  Game of thrones kurorezohet si drama me e mire me 12 cmime Emmy.

   

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #111 ne: 27-10-2019, 03:25:03
   Ne Belfast sapo kane përfunduar xhirimet e pjeses se pare te "Game if Thrones"-Prequel, "Bloodmoon".
  Gjithcka zhvillohet 5000 vjet para Game of Thrones. Westeros eshte i copëtuar ne  qindra mbreteri ku ne qender  do te jenë, Familja Stark, Femijet e Pyllit dhe Udhetaret e Bardhe. Kuptohet qe detajet konkrete te ngjarjeve e personazhe jane akoma te pazbuluara por te fansat pritshmeria është e larte.
  Dihet që rolin kryesor e ka Naomi Watts. Ne nje foto te publikuar ajo prezantohet si nje fisnike, me fustan te verdhë, te ngjashme me veshjen e Familjes Martell in Dorne.
  Familja Lannister akoma nuk egziston.😁
  Data e transmetimit ende nuk është përcaktuar por fansat mezi po presin.
  Sigurisht që te paret qe do e shijojne jane amerikanet😛
  Gjermanet duhet te presin fillimin e 2021 -shit 😄

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #112 ne: 08-11-2019, 09:37:30
  HBO ka anulluar vendimin per te transmetuar "Bloodmoon". Mesa duket pjesa e sapo përfunduar, nuk i ka bindur plotësisht drejtuesit e HBO-se.
  Haus of Dragos, do jete seria e ardhshme ku pritet te kete sukses....
  Do shtoja e nje fjale ne fund, po s'po e them 😛

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #113 ne: 29-11-2019, 10:18:09

  HBO ka anulluar vendimin per te transmetuar "Bloodmoon". Mesa duket pjesa e sapo përfunduar, nuk i ka bindur plotësisht drejtuesit e HBO-se.
  Haus of Dragos, do jete seria e ardhshme ku pritet te kete sukses....
  Do shtoja e nje fjale ne fund, po s'po e them 😛


  Tani je e kushtëzuar ta thuash 😉😂

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #114 ne: 26-10-2020, 12:34:46
  Keni ndonje reference per ndonje TV show se I kam mbaruar ato qe kam nisur.:)

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #115 ne: 26-10-2020, 19:40:19
  Ne sapo mbaruam Barbarians ne Netflix. Nuk ishte zhgenjyes.

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #116 ne: 26-10-2020, 19:43:34
  Mqs ra fjala kjo tema qenka pare goxha nga njerezit. Sic duket ka sherbyer si reference nga kerkuesit shqiptar ne internet.

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #117 ne: 26-10-2020, 20:37:16

  Ne sapo mbaruam Barbarians ne Netflix. Nuk ishte zhgenjyes.

  po e shoh, jam tek seria e 3.

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #118 ne: 27-10-2020, 07:54:01
  Uroj te te kete pelqyer👍

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #119 ne: 27-10-2020, 12:40:14
  Dje e mbarova, ishte interesante.

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #120 ne: 29-01-2021, 22:03:05
  Raportohet nga mediat se 3 seri te ndryshme te bazuar ne boten e GOT jane duke u bere apo jane ne plan.

  • Postime: 25421
  • Karma: +0/-0

  #121 ne: 14-02-2021, 12:35:30
   

  Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se vazhdimësia e “Game of Thrones”, e quajtur “House of the Dragon” do të nisë xhirimet së shpejti.

  Lajmi u bë i ditur për të gjithë fansat nga shefi i përmbajtjes së HBO dhe HBO Max, Casey Bloys.Në serial do të përshkruhen tregimet e mbretërve “Targaryen” që kishin sunduar prej kohësh në “Westeros”. Casey ka treguar seriali është vendosur 300 vjet para ngjarjeve të Game of Thrones dhe skicon historinë e “House Targaryen”.Gjithashtu është zbuluar seaktori britanik Paddy Considine do të interpretojë mbretin Viserys Targaryen në sezonin 10-episodësh.Emma D’Arcy luan si trashëgimtare e mbretit ndërsa Olivia Cooke është gruaja e dytë e mbretit, mbretëresha Alicent Hightower./lapsi

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #122 ne: 30-08-2022, 21:25:13

   

  Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se vazhdimësia e “Game of Thrones”, e quajtur “House of the Dragon” do të nisë xhirimet së shpejti.

  Lajmi u bë i ditur për të gjithë fansat nga shefi i përmbajtjes së HBO dhe HBO Max, Casey Bloys.Në serial do të përshkruhen tregimet e mbretërve “Targaryen” që kishin sunduar prej kohësh në “Westeros”. Casey ka treguar seriali është vendosur 300 vjet para ngjarjeve të Game of Thrones dhe skicon historinë e “House Targaryen”.Gjithashtu është zbuluar seaktori britanik Paddy Considine do të interpretojë mbretin Viserys Targaryen në sezonin 10-episodësh.Emma D’Arcy luan si trashëgimtare e mbretit ndërsa Olivia Cooke është gruaja e dytë e mbretit, mbretëresha Alicent Hightower./lapsi

  U realizua me sukses, me aq sa ndoqa epizodin e parë. Tani të shoh të dytin 🙂

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #123 ne: 31-08-2022, 12:02:26
  A ia vlen? Une duhet te vej abo te Sky qe ta shoh por nuk jam i sigurtë ne ia vlen.

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #124 ne: 31-08-2022, 14:22:24
  Seria e pare cka…. Presim tjetren.

  Temat e fundit