Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 13-09-2022, 23:45:53 »

Po behet pak interesant pas pjeses se 4 -tert.:)
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 13-09-2022, 14:17:43 »

Tash kam filluar ta shikoje kete serial, por do shikojme sa do zgjasi!


P.S MAx, ske nevoje, e ke ne rrjet falas.
Postuar nga: Parloté
« ne: 31-08-2022, 15:24:37 »


A ia vlen? Une duhet te vej abo te Sky qe ta shoh por nuk jam i sigurtë ne ia vlen.


Si zakonisht, në epizodin e parë nuk merret vesh gati asgjë. Por, ngjason shumë me GOT. Unë po e ndjek me kënaqësi 🙂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 31-08-2022, 14:22:24 »

Seria e pare cka…. Presim tjetren.
Postuar nga: M A X
« ne: 31-08-2022, 12:02:26 »

A ia vlen? Une duhet te vej abo te Sky qe ta shoh por nuk jam i sigurtë ne ia vlen.
Postuar nga: Parloté
« ne: 30-08-2022, 21:25:13 »


 

Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se vazhdimësia e “Game of Thrones”, e quajtur “House of the Dragon” do të nisë xhirimet së shpejti.

Lajmi u bë i ditur për të gjithë fansat nga shefi i përmbajtjes së HBO dhe HBO Max, Casey Bloys.Në serial do të përshkruhen tregimet e mbretërve “Targaryen” që kishin sunduar prej kohësh në “Westeros”. Casey ka treguar seriali është vendosur 300 vjet para ngjarjeve të Game of Thrones dhe skicon historinë e “House Targaryen”.Gjithashtu është zbuluar seaktori britanik Paddy Considine do të interpretojë mbretin Viserys Targaryen në sezonin 10-episodësh.Emma D’Arcy luan si trashëgimtare e mbretit ndërsa Olivia Cooke është gruaja e dytë e mbretit, mbretëresha Alicent Hightower./lapsi

U realizua me sukses, me aq sa ndoqa epizodin e parë. Tani të shoh të dytin 🙂
Postuar nga: 12:51
« ne: 14-02-2021, 12:35:30 »

 

Së fundmi mediat e huaja kanë raportuar se vazhdimësia e “Game of Thrones”, e quajtur “House of the Dragon” do të nisë xhirimet së shpejti.

Lajmi u bë i ditur për të gjithë fansat nga shefi i përmbajtjes së HBO dhe HBO Max, Casey Bloys.Në serial do të përshkruhen tregimet e mbretërve “Targaryen” që kishin sunduar prej kohësh në “Westeros”. Casey ka treguar seriali është vendosur 300 vjet para ngjarjeve të Game of Thrones dhe skicon historinë e “House Targaryen”.Gjithashtu është zbuluar seaktori britanik Paddy Considine do të interpretojë mbretin Viserys Targaryen në sezonin 10-episodësh.Emma D’Arcy luan si trashëgimtare e mbretit ndërsa Olivia Cooke është gruaja e dytë e mbretit, mbretëresha Alicent Hightower./lapsi
Postuar nga: M A X
« ne: 29-01-2021, 22:03:05 »

Raportohet nga mediat se 3 seri te ndryshme te bazuar ne boten e GOT jane duke u bere apo jane ne plan.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 27-10-2020, 12:40:14 »

Dje e mbarova, ishte interesante.
Postuar nga: M A X
« ne: 27-10-2020, 07:54:01 »

Uroj te te kete pelqyer👍