×

Jo me Facebook dhe Twittter per aktoret

Jo me Facebook dhe Twittter per aktoret

· 2 · 611

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
ne: 20-10-2009, 07:55:04S’ka me Twitter apo Facebook. Kjo eshte pika me e re e shtuar ne kontratat me aktore te ndryshem nga shtepite e produksionit te filmave ne Hollivud.


Lajmi publikohet nga “Daily Telegraph” ku vazhdohet me tej se shtepite kinematografike jane te shqetesuara nga fenomeni i perhapjes se sekretit rreth filmave qe jane ne xhirim e siper dhe per kete kane futur ne kontratat me kasten e aktoreve edhe klauzolen ne fjale.

Sipas se perditeshmes deri me tani nje kontrate te tille ka nenshkruar Kameron Diaz, Majk Majers dhe Paula Abdul


TCH

  • Postime: 609
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#1 ne: 06-01-2020, 10:06:23
Kjo ka qene dikur sepse sot mediat sociale jane bere domosdoshmeri per boten e spektaklit pa te cilat nuk ecet perpara.
 

Aktorët që u harruan nga Hollywood-i

Nisur nga InfoZRubrika Kinema

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:44:27
nga InfoZ
Si te krijoni nje avatar personal ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 26-05-2020, 13:55:54
nga M A X
aktoret e filmave shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:47:15
nga InfoZ
dashuri e ndaluar aktoret

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:02:40
nga InfoZ
Te Gatuajm ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:00:27
nga M A X