Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 06-01-2020, 10:06:23 »

Kjo ka qene dikur sepse sot mediat sociale jane bere domosdoshmeri per boten e spektaklit pa te cilat nuk ecet perpara.
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 20-10-2009, 07:55:04 »
S’ka me Twitter apo Facebook. Kjo eshte pika me e re e shtuar ne kontratat me aktore te ndryshem nga shtepite e produksionit te filmave ne Hollivud.


Lajmi publikohet nga “Daily Telegraph” ku vazhdohet me tej se shtepite kinematografike jane te shqetesuara nga fenomeni i perhapjes se sekretit rreth filmave qe jane ne xhirim e siper dhe per kete kane futur ne kontratat me kasten e aktoreve edhe klauzolen ne fjale.

Sipas se perditeshmes deri me tani nje kontrate te tille ka nenshkruar Kameron Diaz, Majk Majers dhe Paula Abdul


TCH