Jo me Facebook dhe Twittter per aktoret - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jo me Facebook dhe Twittter per aktoret

Jo me Facebook dhe Twittter per aktoret

· 2 · 1108

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

ne: 20-10-2009, 07:55:04S’ka me Twitter apo Facebook. Kjo eshte pika me e re e shtuar ne kontratat me aktore te ndryshem nga shtepite e produksionit te filmave ne Hollivud.


Lajmi publikohet nga “Daily Telegraph” ku vazhdohet me tej se shtepite kinematografike jane te shqetesuara nga fenomeni i perhapjes se sekretit rreth filmave qe jane ne xhirim e siper dhe per kete kane futur ne kontratat me kasten e aktoreve edhe klauzolen ne fjale.

Sipas se perditeshmes deri me tani nje kontrate te tille ka nenshkruar Kameron Diaz, Majk Majers dhe Paula Abdul


TCH

  • Postime: 718
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-01-2020, 10:06:23
Kjo ka qene dikur sepse sot mediat sociale jane bere domosdoshmeri per boten e spektaklit pa te cilat nuk ecet perpara.

Temat e fundit