#Love #Likes #Tirana - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

#Love #Likes #Tirana

#Love #Likes #Tirana

· 2 · 935

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 20-04-2020, 22:32:35
E ka pare njeri kete seri shqiptare te titulluar #Love #Likes #Tirana? Ia vlen ta shohesh?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-07-2020, 12:14:49
Alberta Kamenica dhe Ernest Manaj, çifti që u njohën në sheshxhirimet e Hostel By Anabel kanë rrëfyer për herë të parë në emisionin “Edicion Veror” me Irini Meçen disa nga prapaskenat e ndarjes së grupit. Duke folur për ABC News ata thonë se nuk janë penduar që janë larguar, por refuzojnë të tregojnë se pse u nda Hostel By Anabel.

Por duket se e gjitha lidhet edhe me kushtet me të cilat bashkëpunonin anëtarët e saj, për shkak se Ernesti thotë se nëse do i kërkohej të kthehej do vendoste ai kushtet e tij.

Alberta: Nuk jam penduar që jam larguar dhe unë e ndjeja se si çdo gjë tjetër edhe kjo do merrte fund. Dhe jam gati për hapat e tjera të karrierës.

Ernesti: Dihej që ishin gjërat për të ecur përpara ndaj dhe u mbyllën. Nuk do pranoja të kthehesha me të njëjta kushtet.

Ata tregojnë si nisi lidhja mes tyre dhe sikletet e të qenit çift ndërkohë që të tjerët nuk e dinin se çfarë po ndodhte.

Alberta: Kishim disa skenare bashkë në çift. Dhe unë i kërkova që përderisa duhet të kishim më shumë kimi, kam nevojë ta njoh. Kur nuk xhironim dilnim jashtë dhe flisnim. Me kalimin e kohës kuptuam se kishim disa gjëra të përbashkëta. Ngaqë xhironim te lokali, nuk kisha hapësirën time dhe ndërroja bluzën para tij.

Ernesti: Me Albertën mund të bëj të gjitha shakatë dhe mund të jem i lirshëm. Nuk më krijon probleme dhe vetëm më mbështet.

Alberta: Kur del unë nuk i them fare se ku je, kë ke afër.

Alberta dhe Ernesti u njohën dhe dashuruan në sheshxhirimet e “Hostel by Anabel 2” në serialin “Love Likes Tirana”./lapsi

Temat e fundit