×

Rikthehet “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”

Rikthehet “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”

· 3 · 568

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
dreamm
ne: 19-04-2013, 17:06:04
TIRANE- Vazhdimi i dytë i filmit “Dashuria e Bjeshkëve të Nemura” do të shfaqet sot premierë në Tiranë, 17 vite pas transmetimit të filmit të parë.

Edhe në edicionin e dytë, modelja kosovare Diellza Kolgeci do të jetë në rolin kryesor atë të “Diellzës”, një vajzë shqiptaro-amerikane.

Televizioni “Top Channel” e ka blerë filmin dhe ka bërë post-produksionin e filmit, i cili sot (18 prill) do të jepet premierë në Tiranë. Sipas Diellzës në këtë premierë do të marrin pjesë kritikë të filmit, politikanë dhe artistë të ndryshëm nga Shqipëria dhe mbarë viset tjera.

“Filmi ‘Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna’ pas Tiranës do të shfaqet edhe në Prishtinë, më datën 9 maj, dhe pastaj do të pasojë shfaqja edhe në New York, Slloveni dhe në shumë shtete të tjera të botës”, ka thënë Diellza.
(m.a/zeri/BalkanWeb)

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 25-04-2013, 15:00:53
E mbaj mend, i bukur

  • Postime: 566
  • Gjinia: Mashkull
ciarli
#2 ne: 03-05-2013, 09:52:34
shqipetareve nuk ju ndane akrepat e shpellave mendesore,,, edhe periudha otomane ishte nje pranvere arabe ne krahasim me intrigat dhe tragjedite e rrenzave te thjeshta shqiptare, akrepe njerez qe is shtyjne shqiptaret drejt veriut,ngujimit, shpelles sociale
 

Rikthehet Motorola Razr

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 19-11-2019, 20:48:54
nga M A X
Rikthehet Champions League

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 17-12-2019, 07:00:32
nga erlehta
Rikthehet Sex and the City

Nisur nga M A XRubrika Kultura

Postimi i fundit 28-03-2019, 16:49:38
nga Monique
Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo

Nisur nga InfoZRubrika Muzika

Postimi i fundit 24-06-2020, 23:59:09
nga InfoZ
Lajme te mira nga fronti i Barcelones;Rikthehet Alexis, gati edhe Puyol me Pique

Nisur nga Johny BoyRubrika Futbolli

Postimi i fundit 27-10-2011, 13:28:53
nga Johny Boy