×

Rikthehet Sex and the City

Rikthehet Sex and the City

· 11 · 305

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 28-03-2019, 15:45:06
Sic duket eshte duke u bere vazhdimi i serise se famshme Sex and the City. Ne qender do jete jeta romantike e seksuale e femres 50+.
 

 • Postime: 253
Monique
#1 ne: 28-03-2019, 15:50:33
Kete here ku do fluturojne se Abu Dabi i doli per hundesh Samantes LOL LOL

mezi po pres :)

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 28-03-2019, 15:54:30
Samanta eshte karakteri i prefuar? Interesante 🤣

 • Postime: 253
Monique
#3 ne: 28-03-2019, 16:02:22
Une nuk thashe se kush eshte i preferumi , se Biku me pelqen me shume :P

Po historise ajo i jep hilaritet , jo kto shushkat e tjera :P

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 28-03-2019, 16:05:30
Ehe, kuptoj 😜

 • Postime: 253
Monique
#5 ne: 28-03-2019, 16:09:12
he lexove between the lines eeeeee LOL LOL

c'qenke bere nje ti max, ke qene cun i urte :P

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 28-03-2019, 16:25:10
Ne fakt dhe e imja. Ato tjerat, nje si fytyre kale, nje si lezbike dhe nje si qyqare :D

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 28-03-2019, 16:27:30
Dicka interesante: e dinit qe roli i pare i Bradley Cooper ka qene pikerisht te kjo seri.

 • Postime: 253
Monique
#8 ne: 28-03-2019, 16:46:35
Ne fakt dhe e imja. Ato tjerat, nje si fytyre kale, nje si lezbike dhe nje si qyqare :D

He de ....se thashe me le vetem ne mes te salles :P LOL LOL

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 28-03-2019, 16:48:51
Tani esht per t'u habit apo per t'u shqetsu qe une kam pa Sex and the City? 😅

 • Postime: 253
Monique
#10 ne: 28-03-2019, 16:49:38
Asnjona as tjetra, kush thote qe se ka pa , rre si derri ! LOL
ti je thjesht i sinqerte te keqen :P
 

Rikthehet Motorola Razr

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 19-11-2019, 20:48:54
nga M A X
Rikthehet Champions League

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 17-12-2019, 07:00:32
nga erlehta
Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo

Nisur nga InfoZRubrika Muzika

Postimi i fundit 24-06-2020, 23:59:09
nga InfoZ
Rikthehet “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”

Nisur nga dreammRubrika Kultura

Postimi i fundit 03-05-2013, 09:52:34
nga ciarli
Lajme te mira nga fronti i Barcelones;Rikthehet Alexis, gati edhe Puyol me Pique

Nisur nga Johny BoyRubrika Futbolli

Postimi i fundit 27-10-2011, 13:28:53
nga Johny Boy