×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Monique
« ne: 28-03-2019, 16:49:38 »

Asnjona as tjetra, kush thote qe se ka pa , rre si derri ! LOL
ti je thjesht i sinqerte te keqen :P
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 16:48:51 »

Tani esht per t'u habit apo per t'u shqetsu qe une kam pa Sex and the City? 😅
Postuar nga: Monique
« ne: 28-03-2019, 16:46:35 »

Ne fakt dhe e imja. Ato tjerat, nje si fytyre kale, nje si lezbike dhe nje si qyqare :D

He de ....se thashe me le vetem ne mes te salles :P LOL LOL
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 16:27:30 »

Dicka interesante: e dinit qe roli i pare i Bradley Cooper ka qene pikerisht te kjo seri.
https://youtu.be/q7Hrd_579cE
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 16:25:10 »

Ne fakt dhe e imja. Ato tjerat, nje si fytyre kale, nje si lezbike dhe nje si qyqare :D
Postuar nga: Monique
« ne: 28-03-2019, 16:09:12 »

he lexove between the lines eeeeee LOL LOL

c'qenke bere nje ti max, ke qene cun i urte :P
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 16:05:30 »

Ehe, kuptoj 😜
Postuar nga: Monique
« ne: 28-03-2019, 16:02:22 »

Une nuk thashe se kush eshte i preferumi , se Biku me pelqen me shume :P

Po historise ajo i jep hilaritet , jo kto shushkat e tjera :P
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 15:54:30 »

Samanta eshte karakteri i prefuar? Interesante 🤣
Postuar nga: Monique
« ne: 28-03-2019, 15:50:33 »

Kete here ku do fluturojne se Abu Dabi i doli per hundesh Samantes LOL LOL

mezi po pres :)