Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 12-01-2021, 12:00:22 »

Pas shumë vitesh të mbushura me thashetheme dhe spekulime, Sex and the City, zyrtarisht do të rikthehet! Një lajm të tillë e konfirmoi vetë Sarah Jessica Parker pak orë më parë përmes një postimi në Instagram. Në videon me pamje nga New York-u, dikush shkruante “And just like that”, ndërkohë që në sfond dëgjohej zëri aq i njohur i Carrie Bradshaw.

“And Just Like That” është titulli i ri i vazhdimit të serialit të famshëm, por ju mund ta quani si të doni!

Deri më tani është konfirmuar pjesëmarrja e tre aktoreve kryesore, Cynthia Nixon, Kristin Davis dhe Sarah Jessica Parker. E vetmja që mungon është Kim Cattrall ose siç ju e njihni ndryshe, Samantha e famshme! Ka zëra që thonë se “And Just Like That” do të lançohet në HBO Max, në platformën ku do të shfaqet gjithashtu rikthimi i Gossip Girl.

Deri më tani nuk ka asnjë datë për premierën, por sipas Deadline, seritë e limituara do të fillojnë në pranverën e 2021-it.
Postuar nga: Monique
« ne: 28-03-2019, 16:49:38 »

Asnjona as tjetra, kush thote qe se ka pa , rre si derri ! LOL
ti je thjesht i sinqerte te keqen :P
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 16:48:51 »

Tani esht per t'u habit apo per t'u shqetsu qe une kam pa Sex and the City? 😅
Postuar nga: Monique
« ne: 28-03-2019, 16:46:35 »

Ne fakt dhe e imja. Ato tjerat, nje si fytyre kale, nje si lezbike dhe nje si qyqare :D

He de ....se thashe me le vetem ne mes te salles :P LOL LOL
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 16:27:30 »

Dicka interesante: e dinit qe roli i pare i Bradley Cooper ka qene pikerisht te kjo seri.
https://youtu.be/q7Hrd_579cE
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 16:25:10 »

Ne fakt dhe e imja. Ato tjerat, nje si fytyre kale, nje si lezbike dhe nje si qyqare :D
Postuar nga: Monique
« ne: 28-03-2019, 16:09:12 »

he lexove between the lines eeeeee LOL LOL

c'qenke bere nje ti max, ke qene cun i urte :P
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 16:05:30 »

Ehe, kuptoj 😜
Postuar nga: Monique
« ne: 28-03-2019, 16:02:22 »

Une nuk thashe se kush eshte i preferumi , se Biku me pelqen me shume :P

Po historise ajo i jep hilaritet , jo kto shushkat e tjera :P
Postuar nga: M A X
« ne: 28-03-2019, 15:54:30 »

Samanta eshte karakteri i prefuar? Interesante 🤣