Rikthehet Sex and the City - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rikthehet Sex and the City

Rikthehet Sex and the City

· 12 · 1366

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-03-2019, 15:45:06
Sic duket eshte duke u bere vazhdimi i serise se famshme Sex and the City. Ne qender do jete jeta romantike e seksuale e femres 50+.
 

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 28-03-2019, 15:50:33
Kete here ku do fluturojne se Abu Dabi i doli per hundesh Samantes LOL LOL

mezi po pres :)

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-03-2019, 15:54:30
Samanta eshte karakteri i prefuar? Interesante 🤣

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 28-03-2019, 16:02:22
Une nuk thashe se kush eshte i preferumi , se Biku me pelqen me shume :P

Po historise ajo i jep hilaritet , jo kto shushkat e tjera :P

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 28-03-2019, 16:05:30
Ehe, kuptoj 😜

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 28-03-2019, 16:09:12
he lexove between the lines eeeeee LOL LOL

c'qenke bere nje ti max, ke qene cun i urte :P

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 28-03-2019, 16:25:10
Ne fakt dhe e imja. Ato tjerat, nje si fytyre kale, nje si lezbike dhe nje si qyqare :D

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 28-03-2019, 16:27:30
Dicka interesante: e dinit qe roli i pare i Bradley Cooper ka qene pikerisht te kjo seri.

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 28-03-2019, 16:46:35
Ne fakt dhe e imja. Ato tjerat, nje si fytyre kale, nje si lezbike dhe nje si qyqare :D

He de ....se thashe me le vetem ne mes te salles :P LOL LOL

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 28-03-2019, 16:48:51
Tani esht per t'u habit apo per t'u shqetsu qe une kam pa Sex and the City? 😅

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 28-03-2019, 16:49:38
Asnjona as tjetra, kush thote qe se ka pa , rre si derri ! LOL
ti je thjesht i sinqerte te keqen :P

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 12-01-2021, 12:00:22
Pas shumë vitesh të mbushura me thashetheme dhe spekulime, Sex and the City, zyrtarisht do të rikthehet! Një lajm të tillë e konfirmoi vetë Sarah Jessica Parker pak orë më parë përmes një postimi në Instagram. Në videon me pamje nga New York-u, dikush shkruante “And just like that”, ndërkohë që në sfond dëgjohej zëri aq i njohur i Carrie Bradshaw.

“And Just Like That” është titulli i ri i vazhdimit të serialit të famshëm, por ju mund ta quani si të doni!

Deri më tani është konfirmuar pjesëmarrja e tre aktoreve kryesore, Cynthia Nixon, Kristin Davis dhe Sarah Jessica Parker. E vetmja që mungon është Kim Cattrall ose siç ju e njihni ndryshe, Samantha e famshme! Ka zëra që thonë se “And Just Like That” do të lançohet në HBO Max, në platformën ku do të shfaqet gjithashtu rikthimi i Gossip Girl.

Deri më tani nuk ka asnjë datë për premierën, por sipas Deadline, seritë e limituara do të fillojnë në pranverën e 2021-it.

Temat e fundit