×

“Shiko Kush LUAN”

“Shiko Kush LUAN”

· 4 · 254

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 01-10-2019, 14:01:59
 Emisioni “Shiko kush LUAN” me moderim nga Luana Vjollca gozhdoi edhe këtë herë para ekranit shqiptarët, duke arritur shifra rekord audience dhe duke u bërë emisioni i pari më i ndjekur mes shqiptarëve në Greqi, i treti më i ndjekur në Maqedoni dhe i treti më i ndjekur në Gjermani dhe jo vetëm.

Java e kaluar shënon edhe rifillimin e sezonit të ri duke sjellë lojëra argëtuese dhe sfida mes dy skuadrave.

Ky sezon sjell në ekran krahas Luanës, një prej figurave më të dashura për publikun, aktorin Rezart Veleshnja.

Luana shkëlqeu në krah të dy partnerëve të saj, duke treguar qartë se suksesi i këtij emisioni është i padiskutueshëm.

“Shiko kush LUAN”, transmetohet çdo të shtunë në orën 20:50 në ekranin e Top Channel.
« Editimi i fundit: 02-10-2019, 09:00:26 nga M A X »

  • Postime: 4261
Charlie
#1 ne: 01-10-2019, 14:06:59
Rezi eshte legjendar :D ai ku te shkoj e ben interesant emisionin :D

  • Postime: 7048
  • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 02-10-2019, 20:25:33
Veleshnja s'ka rol te mos e qaj.
Ndersa emisionin e mësipërm, nuk e kam ndjekur asnjehere.

  • Postime: 7048
  • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 16-01-2020, 08:09:15
Oooo, para pak ditësh pash e une emisionin e fundit, ku ishin të ftuar aktore të portokallise, Mariana Kondi vërtetë e madhe, Ermal Mamaqi që ngeli duke i bërë reklamë, I love Tropoja :D...
Ma ka shpifur Enca, pupupu  :P
Gjithsesi me pelqeu si emision
 

Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
cimi film shqiptar shiko

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:14:31
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ