Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 16-01-2020, 08:09:15 »

Oooo, para pak ditësh pash e une emisionin e fundit, ku ishin të ftuar aktore të portokallise, Mariana Kondi vërtetë e madhe, Ermal Mamaqi që ngeli duke i bërë reklamë, I love Tropoja :D...
Ma ka shpifur Enca, pupupu  :P
Gjithsesi me pelqeu si emision
Postuar nga: erlehta
« ne: 02-10-2019, 20:25:33 »

Veleshnja s'ka rol te mos e qaj.
Ndersa emisionin e mësipërm, nuk e kam ndjekur asnjehere.
Postuar nga: Charlie
« ne: 01-10-2019, 14:06:59 »

Rezi eshte legjendar :D ai ku te shkoj e ben interesant emisionin :D
Postuar nga: M A X
« ne: 01-10-2019, 14:01:59 »

 Emisioni “Shiko kush LUAN” me moderim nga Luana Vjollca gozhdoi edhe këtë herë para ekranit shqiptarët, duke arritur shifra rekord audience dhe duke u bërë emisioni i pari më i ndjekur mes shqiptarëve në Greqi, i treti më i ndjekur në Maqedoni dhe i treti më i ndjekur në Gjermani dhe jo vetëm.

Java e kaluar shënon edhe rifillimin e sezonit të ri duke sjellë lojëra argëtuese dhe sfida mes dy skuadrave.

Ky sezon sjell në ekran krahas Luanës, një prej figurave më të dashura për publikun, aktorin Rezart Veleshnja.

Luana shkëlqeu në krah të dy partnerëve të saj, duke treguar qartë se suksesi i këtij emisioni është i padiskutueshëm.

“Shiko kush LUAN”, transmetohet çdo të shtunë në orën 20:50 në ekranin e Top Channel.