×

Sikur filmi The Matrix te luhej nga Will Smith ne rolin kryesor

· 5 · 46

Sikur filmi The Matrix te luhej nga Will Smith ne rolin kryesor

· 5 · 46

  • Postime: 22262
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-09-2019, 16:36:39

  • Postime: 1537
  • Gjinia: Femer
Parloté
#1 ne: 12-09-2019, 10:26:16
Ndoshta sikur mos ishte bërë nga Keanu më parë. Jo edhe aq keq  hmmmmm:

  • Postime: 6671
  • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 13-09-2019, 03:16:46
Disa filma apo seri, kur ribehen me aktore te tjere, sikur e humbin "origjinen"
Will te kish vazhduar ne MiB, ose Indipendenc day, do me pëlqente me teper.
Ben Affleck kur mori rolin e Batman ne vend te Christian Bale, nuk pati sukses. Mua nuk me terhoqi fare.
Two und half Man nuk u ndoq aq shumë kur u vazhdua me Ashton Kutcher ne vend te Charlie Sheen.

Matrix i perket Keanut, pike dhe pse Will e du shume. 😁
Mezi pres te shoh Bad Boys 3😁
  • Postime: 1
looking
#3 ne: 13-09-2019, 03:48:34
I am glad that he turned down the role. I prefer Keanu Reeves in the role.

  • Postime: 6671
  • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 13-09-2019, 07:21:56
I am glad that he turned down the role. I prefer Keanu Reeves in the role.
Me too 😁