Sikur filmi The Matrix te luhej nga Will Smith ne rolin kryesor - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sikur filmi The Matrix te luhej nga Will Smith ne rolin kryesor

Sikur filmi The Matrix te luhej nga Will Smith ne rolin kryesor

· 5 · 3195

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 09-09-2019, 16:36:39

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-09-2019, 10:26:16
Ndoshta sikur mos ishte bërë nga Keanu më parë. Jo edhe aq keq  hmmmmm:

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 13-09-2019, 03:16:46
Disa filma apo seri, kur ribehen me aktore te tjere, sikur e humbin "origjinen"
Will te kish vazhduar ne MiB, ose Indipendenc day, do me pëlqente me teper.
Ben Affleck kur mori rolin e Batman ne vend te Christian Bale, nuk pati sukses. Mua nuk me terhoqi fare.
Two und half Man nuk u ndoq aq shumë kur u vazhdua me Ashton Kutcher ne vend te Charlie Sheen.

Matrix i perket Keanut, pike dhe pse Will e du shume. 😁
Mezi pres te shoh Bad Boys 3😁
 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 13-09-2019, 03:48:34
I am glad that he turned down the role. I prefer Keanu Reeves in the role.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 13-09-2019, 07:21:56
I am glad that he turned down the role. I prefer Keanu Reeves in the role.
Me too 😁

Temat e fundit