Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 13-09-2019, 07:21:56 »

I am glad that he turned down the role. I prefer Keanu Reeves in the role.
Me too 😁
Postuar nga: looking
« ne: 13-09-2019, 03:48:34 »

I am glad that he turned down the role. I prefer Keanu Reeves in the role.
Postuar nga: erlehta
« ne: 13-09-2019, 03:16:46 »

Disa filma apo seri, kur ribehen me aktore te tjere, sikur e humbin "origjinen"
Will te kish vazhduar ne MiB, ose Indipendenc day, do me pëlqente me teper.
Ben Affleck kur mori rolin e Batman ne vend te Christian Bale, nuk pati sukses. Mua nuk me terhoqi fare.
Two und half Man nuk u ndoq aq shumë kur u vazhdua me Ashton Kutcher ne vend te Charlie Sheen.

Matrix i perket Keanut, pike dhe pse Will e du shume. 😁
Mezi pres te shoh Bad Boys 3😁
Postuar nga: Parloté
« ne: 12-09-2019, 10:26:16 »

Ndoshta sikur mos ishte bërë nga Keanu më parë. Jo edhe aq keq  hmmmmm:
Postuar nga: M A X
« ne: 09-09-2019, 16:36:39 »