Skena te preferuara ne filma 🍿🎞️ - Kultura

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Skena te preferuara ne filma 🍿🎞️

Skena te preferuara ne filma 🍿🎞️

· 5 · 968

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 19-10-2019, 17:16:41
Nje nga skenat me perfekte per te perfunduar nje film

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 11-02-2020, 03:10:36

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-02-2020, 13:44:43
@Parloté qenke dhe ti fanse e Outlander?👍
Sezoni pare ka qene fantastik pastaj filluan ta prishin.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 15-02-2020, 17:00:40
@Parloté qenke dhe ti fanse e Outlander?👍
Sezoni pare ka qene fantastik pastaj filluan ta prishin.


Ke të drejtë MAX.  :)
Po të mënjanosh udhëtimet në kohë (200 vjet pas), ndodhitë e tjera mjaft reale janë.
Këtu sa ka filluar sezoni i 5.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 16-02-2020, 07:44:13

Ke të drejtë MAX.  :)
Po të mënjanosh udhëtimet në kohë (200 vjet pas), ndodhitë e tjera mjaft reale janë.
Këtu sa ka filluar sezoni i 5.


Poo sa mire na e kujtove .. :perqafim
Sot fillon 5 këtu . Sezoni 4 nuk ka qenë i keq por vërtetë sh larg të parit.
Të shohim sonte çfarë do të na ofrojë pjesa e parë🤔

Temat e fundit